کد مطلب: 12765
 
تجمع اعتراضی مردم سبزوار در اعتراض به‌تصویب لایحه FATF / آقای سبحانی موضع خود را نسبت به این لایحه اعلام کند
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
 
مردم انقلابی و ولایت‌مدار این شهرستان، در اعتراض به‌تصویب لایحه FATF در مجلس شورای اسلامی در محل‌های مسجد جامع، آرامگاه حاج ملاهادی سبزواری و مزار شهدای سبزوار تجمع اعتراضی برگزار کردند و خواستار رسیدگی سریع نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی به این لایحه استکباری شدند.
تجمع اعتراضی مردم سبزوار در اعتراض به‌تصویب لایحه FATF / آقای سبحانی موضع خود را نسبت به این لایحه اعلام کند
 

مردم سبزوار در سحرگاه ماه مبارک رمضان با در دست گرفتن پلاکارد و دست‌نوشته‌هایی مانند "FATF نتیجه بستن با کدخدا "، " برادرم نماینده مردم شهرم تصویب FATF یعنی پایمال کردن خون بابای شهیدم، "کودک‌کشان چه می‌خواهند؟ تصویب FATFدر مجلس ایران " ، " آقای سبحانی‌فر رای خود را درباره FATF اعلام کنید " و " FATF یعنی برجام موشکی " اعتراض خود را نسبت به‌تصویب لایحه FATF نشان دادند.

اعتراض‌کنندگان با بیان آسیب‌های تصویب لایحه FATF ، خطاب به‌مسئولان نظام جمهوری اسلامی اعلام کردند که الحاق ایران اسلامی به‌کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم، خسارت‌های جبران‌ناپذیری برای نظام و حمایت از جبهه مقاومت اسلامی را به‌دنبال دارد.

همچنین مردم سبزوار با سردادن شعارهایی مانند «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» باردیگر خشم و انزجار خود را علیه سیاست‌های این دو کشور نشان دادند.


 
* FTAF کلاهی بر سرنظام جمهوری اسلامی
یکی از روحانیون معترض دراین تجمع گفت: ما در این سحرگاه زیبای ماه مبارک رمضان به‌نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌ویژه دو نماینده مردم سبزوار در مجلس اعلام می‌کنیم که به شما نمایندگان و دولت خدمتگذار اعتماد داریم، ولی مراقب باشیم مانند موضوع برجام کلاهی بر سر نظام جمهوری اسلامی نرود.

حجت‌الاسلام هادی حسین‌پور افزود: مجددا با تصویب لایحه FATF نباید کلاهی بر ایران و جبهه مقاومت اسلامی برود.

وی بیان کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی زمانی که اصرار به الحاق کشور ما به کنواسیون FATF دارند، اسم کشور ما در لیست سیاه نوشته می‌شود و اعلام می‌کنند که ۴۹ ماده باید انجام شود تا از لیست سیاه خارج شویم، بنابراین ما به دشمن اعتماد نداریم.
این روحانی بیان کرد: در برجام خواسته ملت ایران نیز این موضوع بود که مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی طبق سیاست‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری عمل کنند.* FTAF بهانه‌ای بیش از سوی آمریکا نیست
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص تصویب لایحه FAFT در گفت وگو با خبرنگار فارس در سبزوار گفت: مردم ایران می‌خواهند در کشتی انقلاب و در کنار سیاست‌های مقام معظم رهبری حرکت کنند و آمریکا طی ۴۰ سال اخیر اثبات کرده که حکومت، نظام و مردم ایران را قبول ندارد.

حسین مقصودی افزود: برجام به ما اثبات کرد که مذاکره با دشمن اصلی ایران اسلامی بی‌معناست و خواهان مذاکره با آمریکا باید به دامن مردم بازگردند.

وی بیان کرد: مذاکره با آمریکا هیچ فایده‌ای ندارد و لایحه FAFT نیز بهانه‌ای بیش نیست، بنابراین آمریکا می‌خواهد با سلطه نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی خود برجهان، بگوید که آقای جهان است.

* تماس‌های بی نتیجه خبرنگار فارس در خصوص مصاحبه با عضو فراکسیون امید
همچنین خبرنگار خبرگزاری فارس در سبزوار با برقراری چندین تماس و پیامک با رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی موفق به‌مصاحبه در خصوص لایحه FATF نشد.

منبع: فارس | عکس: سلام سربدار
Share/Save/Bookmark