کد مطلب: 5176
 
مسعود پسندیده در گفتگو با سلام سربدار:
مخالفت با مقصودی به هیچ عنوان سیاسی نبود/ باید برای بررسی تخلفات مقصودی کمیته حقیقت یاب تشکیل شود
پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۴
۲۵۹
 
رأی من و کسانی که مخالف آقای مقصودی بودند به هیچ عنوان سیاسی نبوده است. من مخالف سرسخت دخالت فرماندار، نماینده های مجلس و هر شخصیت سیاسی هستم. اگر بدانم واقعا این دوستان دخالت مستقیم در تصمیات شورا می کنند، وظیفه خودم می دانم که این را به اطلاع مردم برسانم./ به نظر من یک کمیته حقیقت یاب باید تشکیل بشود که فقط تخلفات ایشان را بررسی کند و موضوعاتی را که مورد سؤال قرار گرفته بررسی نهایی کند و اعضای شورا نظرشان را بدهند.
"از تراکم فروشی های غیر مجاز تا انتصابات سلیقه ای" بخشی از انتقادات نایب رئیس شورای شهر از حسین مقصودی شهردار سابق سبزوار است. مسعود پسندیده در مصاحبه ای مفصل با سلام سربدار اظهار داشت که عدم ابقای مقصودی برخلاف جوسازی ها سیاسی نیست و پیگیر تخلفات او می باشد. وی قول داد ظرف سه ماه آینده گزارش جامعی از تخلفات و شایعاتی که در مورد شهردار سابق وجود دارد تهیه خواهد کرد. بخشی از این مصاحبه در ادامه آمده است.

- نقاط ضعف آقای مقصودی و دلایل مخالفت اعضاء با وی چه بود؟


اولین نکته، استفاده از منابع مالی برای شهرداری آن هم از فروش تراکم به صورت گسترده است. فکر می کنم ۶۰ میلیارد تومان بودجه ای بوده که آقای مقصودی از جریمه ها و فروش تراکم درآمد جذب کرده و از همه بدتر، حالا که آقای مقصودی رفته حداقل ۱۵ میلیارد تومان شهرداری بدهکاری دارد.

اگر کارهای خوبی هم انجام داده مثل حقوق به موقع کارکنان؛ از آینده خرج کرده است. یعنی شهرداری را زیر بار قرض برده که بتواند مثلا حقوق به موقع پرداخت کند. مسئله بعدی این است که آقای مقصودی اشتهار به تخلف دارد. یعنی مطمئن نیستیم ایشان تخلف دارد ولی شهرت دارد. یعنی شما خیلی زیاد در این شهر می شنوید که ایشان تخلف دارد؛ هم بین کارکنان شهرداری، بدنه شهرداری، مسئولین ادارات این ادعا را می کنند که ایشان تخلف دارد و ما هم نمی دانیم که ایشان تخلف دارد یا خیر.

آقای مقصودی باید به ما حق بدهد که به عنوان نماینده های مردم این فرصت را داشته باشیم که درباره اشتهار ایشان به تخلف بررسی کنیم. ما به ضرص قاطع نمی توانیم بگوییم ایشان دزدی کرده، رانت خورده یا کار شبیه به این انجام داده است. ولی این حق را داریم بررسی کنیم و برای همین ما تصمیم به ابقا نگرفتیم و گفتیم فعلا سرپرست می گذاریم. طرفداران و دوستان ایشان
مسئله بعدی این است که آقای مقصودی اشتهار به تخلف دارد. یعنی مطمئن نیستیم ایشان تخلف دارد ولی شهرت دارد. یعنی شما خیلی زیاد در این شهر می شنوید که ایشان تخلف دارد؛ هم بین کارکنان شهرداری، بدنه شهرداری، مسئولین ادارات این ادعا را می کنند که ایشان تخلف دارد
دلایل متقن بیاورند که ایشان گزینه خوبی برای شهرداری هست و قطعا دوستان شورا به عنوان نماینده مردم این حق را دارند که نظرشان موشکافانه و دقیق باشد.

- یعنی الان شورا قرار است به تخلفات آقای مقصودی رسیدگی کند؟

قطعا؛ اصلاً این موضوع جزو وظایف شوراست. به صراحت نوشته شده و آن هم شفاف سازی عملکرد شهرداری است. یعنی باید گزارشات مالی شهرداری را بدهد که چه درآمدها و چه بودجه هایی داشته است و این جزو وظایف شوراست. به نظر من یک کمیته حقیقت یاب باید تشکیل بشود که فقط تخلفات ایشان را بررسی کند و موضوعاتی را که مورد سؤال قرار گرفته بررسی نهایی کند و اعضای شورا نظرشان را بدهند.

- رسیدگی به تخلفات شهردار نظر شخصی شماست یا دیگر اعضای شورای شهر بر این قضیه اجماع دارند؟

نظر شخصی ام این است که یک کمیته تشکیل شود؛ ولی وظیفه شورای شهر است که این کار را انجام دهد.

- پس اگر شورای شهر به تخلفات رسیدگی نکرد یعنی به وظایفش عمل نکرده است؟

بله؛ باید شورای شهر به تخلفات شهردار برسد و حتی به شبهات مربوط به تخلفات هم رسیدگی کند. اگر شبهه یا تخلفی وجود داشته باشد، شورای شهر وظیفه دارد که موضوع را بررسی کند و خبرش را به مردم بدهد. بنده قطعا پیگیر این موضوع خواهم بود که اگر تخلفی صورت گرفته، پیگیری کنم و از چند و چون ماجرا باخبر شوم. کما اینکه خود شهرداری یک سیستم بازرسی دارد. ولی فکر می کنم نیاز به یک نگاه ویژه است. یعنی باید یک نگاه موشکافانه دقیق از طرف خود شورای شهر صورت بگیرد.

ایشان طرفداران زیادی هم دارند؛ مخصوصا داخل بدنه شهرداری. البته خودش آدم های زیادی را در شهرداری سر کار گذاشته و این خودش به عنوان یکی از شبهات مربوط به تخلفات شهردار است. یکی از مسئله هایی که مطرح کرده اند بحث تعداد افرادی است که ایشان وارد مجموعه شهرداری کرده و جابه جایی هایی که به نفع خودش انجام داده است. مثلا الان سازمان آتش نشانی یک نردبان ندارد برای طبقه چهارم حالا ایشان به فکر این است که رئیس و معاونش را چه فردی بگذارد که بتواند رأی بگیرد. خب اینها به نظر من نگاه سالم نیست.

- ولی این انتصابات وقتی صورت گرفته که اکثر کسانی که در شورای سوم بوده اند در این شورا هم هستند و آن زمان هم کاری نکردند. حالا چه توقعی است که پنج شش نفر شورای قبلی بخواهند به تخلفات آقای مقصودی رسیدگی کنند؟

دو مورد بگویم. اول اینکه نیروی جدید شورا هفت نفرند و این هفت نفر با اینکه دو نفرشان از نیروهای آقای مقصودی هستند، باعث شده که کل جریان شورا یک حرکتی بگیرد. یعنی حضور افراد جوان باعث شده شورا انرژی خاصی بگیرد و این، حتی قدیمی ها را هم تحریک می کند. خوششان می آید وقتی می بینند که یکی دیگر این گونه پیگیر است. خودشان هم به قول معروف پایه اند.

- یعنی شما امیدوارید این نیروهای جوان باعث شوند که یک مقداری شورای قدیم بیدار شود؟!

فکر می کنم اگر سنگ اندازی نشود و تمام تلاشمان را هم کنیم و دوستان همت کنند، با توجه به پتانسیل نیروی جوان و کارآمدی که در آن وجود دارد، خروجی شورای چهارم حداقل چند برابر شورای
آقای مقصودی یکی از بزرگترین ضربه هایی که به شهردار بعدی و حتی به شورای چهارم زد، همین تراکم فروشی بود. ایشان به اندازه ده سال تراکم فروخت.
سوم خواهد بود.

مورد دوم؛ تغییر رویکرد بعضی از اعضای شورای سوم است و خودشان یکی از منتقدین عملکردشان در شورای سوم هستند. یعنی خودشان می گویند ما در بعضی نقاط اشتباه کرده ایم و الان می خواهیم تغییر رویه دهیم. که این هم به نظر بنده ارزشمند است.

- بحث این است که خود شورای سوم در انتصاباتی که در دوران آقای مقصودی صورت گرفته، دخیل بوده و اگر تخلفی بوده متوجه آنها هم می شود.


به جرأت می گویم بزرگترین تخلفی که در شهرداری اتفاق افتاده این بوده که متاسفانه انتصابات بر پایه صلاحیت نبوده و به احتمال زیاد با سفارش بوده است. باز هم می گویم اینها در حد شبهات است که ما وقت می خواهیم بررسی کنیم به چه شکل است. به نظر من باید یکسری تغییرات در بدنه شهرداری اتفاق بیفتد؛ مخصوصا در مدیران سازمان ها و مدیران شهرداری. این چیدمان، چیدمان شهردار قبلی است و قطعا شهردار جدید اگر می خواهد موفق باشد باید دست به چیدمان بزند. یا بهتر بگویم، قطعاً شهردار بعدی دوست دارد این کار را بکند که امیدوارم دوستان ما در شورا یا بقیه شخصیت ها اعمال فشار به شهردار بعدی نکنند و شرط و شروط نگذارند و اجازه بدهند شهرداری بعدی خودش معاونین و مسئول سازمان هایش را مشخص کند.

- رسیدگی به تخلفات آقای مقصودی چه قدر زمان می برد؟

باید در شورا مطرح شود و شورا تصویب کند که این موضوع به صورت ویژه پیگیری شود. بستگی دارد نظر شورا به چه شکل باشد. ولی بنده به عنوان یک شهروند که حالا وارد بدنه شورا شده قطعا پیگیر هستم. فکر می کنم خودم در یک مهلت سه ماهه بتوانم از دوران شهرداری آقای مقصودی و انتقاداتی که هم به شهردار و هم به اعضای شورای دوره سوم داشتم، نسبت به توافقات غیر قانونی ای که داشته اند، یک گزارش کامل و جامعی بدهم. متأسفانه تخلفاتی که این آقایان می گویند خیلی زیاد است که اگر ده درصد این شبهات مطرح باشد، واقعا برای سبزوار متأسفم. اگر حتی ده درصد شبهات و تخلفاتی که می گویند ثابت شود، در حق مرم سبزوار اجحاف خیلی بزرگی شده است.

- در رابطه با درآمدهای شهرداری عرض کردید ۶۰ میلیارد تومان درآمد، از طریق فروش تراکم و جرایم ساختمانی بوده است. این انتقادی است که به اکثر شهرداری های کشور وارد است و از این طریق کسب درآمد می کنند و صرفا انتقاد به شخص آقای مقصودی نیست.

اولا این انتقاد فقط به شخص آقای مقصودی نیست و انتقاد به شورای سوم هم هست؛ یعنی خود شورا این تصمیمات را گرفته است. من می گویم هنر به این است که شهرداری درآمد
به جرأت می گویم بزرگترین تخلفی که در شهرداری اتفاق افتاده این بوده که متاسفانه انتصابات بر پایه صلاحیت نبوده و به احتمال زیاد با سفارش بوده است.
پایدار حلال داشته باشد. می گویند به کسی اگر دوستش داری به جای ماهی دادن، ماهی گیری یاد بده. شهرداری باید یاد بگیرد به جای اینکه زمین بفروشد، تراکم بفروشد و راحترین کار را انجام بدهد، یک مقدار کار سخت و هنرمندانه انجام بدهد. توصیه من بحث گردشگری بوده و درآمدهای حلال دیگری هم هست که باید برای این درآمدها بسترسازی کنیم. اینکه همه این کار را می کنند به خاطر این می باشد که ساده ترین راه است. فکر می کنم شهرداری ها باید به فکر درآمدهای پایدار حلال باشند. درآمدهایی که بر گرده مردم فشار نیاورد.

- جدای از بحث گردشگری، در چه زمینه های دیگری می توان این درآمدهای پایدار را ایجاد کرد؟

این برنامه هایی است که باید شهردار بدهد. کما اینکه بنده خودم هم برنامه هایی را مدون کرده ام و به صورت جزوه ای می خواهم تقدیم شهرداری کنم که بگویم برنامه بنده به عنوان نایب رئیس شورا و یک عضو شورا به شهردار چیست. ولی کلاً نظر شهردار مهم است که از چه راهی می خواهد درآمد کسب کند. آقای مقصودی به نظر من، ساده ترین راه انتخاب کرد. فروش زمین، فروش تراکم، فروش تخلفات. برای مثال عرض کنم؛ البته آنقدر گسترده است که آدم می ماند کدامش را مثال بزند. هیچ شخصی نیست که تا الان پایش را به فرمانداری و شهرداری نگذاشته باشد و از همسایه شان نسبت به اینکه چند متر تخلف کرده است، اعتراض نکرده باشد. و هیچ کسی هم نیست پاسخ بدهد و کک آقایان هم نمی گزد. از همه خوشحال تر هم آقای مقصودی بوده به خاطر اینکه پولش را می گرفته است. و این آینده فرزندان ما را تبدیل به پول کرد و فروخت. این به نظر من از یک زاویه دید خوب است. ایشان آمد ظاهر شهر را قشنگ کرد ولی به چه قیمتی؟ آیا زیباسازی شهر به قیمت این است که آینده بچه های ما خراب شود. آینده شهر؛ خیابان های شهر؛ (که نمی شود از آن ماشین رد شود) خراب شود که در نهایت شهرداری بخواهد چند تندیس بگذارد، یا چند میدان را قشنگ کند؟ فکر می کنم ذائقه مردم سبزوار را خوب شناخت ولی از مسیر درست نرفت.

- الان شهرداری حداقل ۱۵ میلیارد تومان بدهی دارد و پروژه های نیمه تمام زیادی هم دارد. شما اگر بخواهید از طریق گردشگری و... کسب درآمد کنید زمان بر است.

شما وقتی می خواهید کاری را انجام دهید اول باید بسترش را فراهم کنید. من نیامدم بگویم همین الان درآمد داشته باشیم. آقای مقصودی یکی از بزرگترین ضربه هایی که به شهردار بعدی و حتی به شورای چهارم زد، همین تراکم فروشی بود. ایشان به اندازه ده سال تراکم فروخت. کاری بود که شهرداری به عنوان
فکر می کنم خودم در یک مهلت سه ماهه بتوانم از دوران شهرداری آقای مقصودی و انتقاداتی که هم به شهردار و هم به اعضای شورای دوره سوم داشتم، نسبت به توافقات غیر قانونی ای که داشته اند، یک گزارش کامل و جامعی بدهم.
یک درآمد متوسط می توانست داشته باشد که سالانه حجم کمتری تراکم بفروشد و بتواند با این حداقل درآمد مثلا حقوقش را پرداخت کند. ایشان آنقدر تراکم فروخت که دستش را باز گذاشت و به زیباسازی شهر رسید. این کار باید اتفاق می افتاد و این یکی از ضربه هایی بود که ایشان زد.

شهرداری درآمدهایی جاری می تواند داشته باشد؛ از پسماند تا عوارض های دیگری که بابت پایان کار، پروانه کار و پولهایی که به بهانه مختلف از مردم می گیرند، می توانند به عنوان حداقل درآمد در نظر بگیرند. ولی حرف من این است که بستر را آماده کنند برای فرزندانمان؛ که فرزندانمان بیایند از اینها استفاده کنند. الان از مراکز گردشگری اصفهان، حتی بچه های کسانی که آنجا را احداث کرده اند، استفاده نکرده اند. بلکه نوه هایشان الان دارند استفاده می کنند. سودش به جیب آیندگان خواهد رفت.

- صحبت های شما صحبت خوب و قشنگی است ولی در عمل دچار تردید است.

ثابت می کنیم که در عمل هم انجام می دهیم. کما اینکه یزد به عنوان قطب اول گردشگری ایران معرفی شده و به نظر من پتانسیل های سبزوار از یزد قطعا بیشتر است. مشکل ما این بوده که زوایه دید مسئولین سبزوار این نبوده است.

- این درآمدهای پایداری که قرار است از راه حلال به دست آید، زمان بر است. با این وضعیت شهرداری که هم بدهی دارد و هم پروژه های نیمه تمام؛ تقریبا دو سه سال باید فعالیت های شهرداری متوقف شود.


اما واقعا باید بتوانیم این سوراخ های شهرداری و جاهایی که در آن رانت خورده می شود را ببندیم. به جرأت می گویم شهرداری سبزوار درگیر فساد اداری، مسئله رانت، پارتی بازی و رشوه هست ولی ما دنبال این هستیم که ببینیم کم است یا زیاد. شما می توانید ادعا کنید در همه جا اینگونه است. ولی زیبنده سبزوار، که ادعا می کنند از نخستین شهرهای شیعه دنیاست، این نیست که شهرداری اش حتی آغشته به تهمت باشد. تهمتش سنگین است حتی برای شهرداری سبزوار. وظیفه من عضو شورای شهر است و مردم از من انتظار دارند که اگر شبهه اش هم هست، بررسی شود. اگر ده درصد، حتی ده درصد این تخلفات و اتهاماتی که دوستان و کارکنان شهرداری و مردم به آقای مقصودی و شواری سوم وارد کرده اند، واقعیت داشته باشد، با همان ده درصد می توان آینده گردشگری سبزوار را گرداند. اینقدر مبالغ درشت و سنگین است که آدم می ماند چه کار کند.

- آقای تعصبی در مصاحبه ای که با ما داشت عدم ابقای حسین مقصودی را سیاسی می داند، نظر شما چیست؟

به جرأت می گویم صد در صد با نظر آقای تعصبی مخالفم؛ چون بنده رأی به عدم ابقا دادم. ایشان می تواند انگیزه خودش را بگوید و مخالفین، انگیزه خودشان را از مخالفت بگویند. من نمی توانم از انگیزه مخالفم صحبت بکنم. من نمی توانم آقای تعصبی را متهم کنم که مثلا رانت گرفته که رأی بدهد. این کذب است چون من نمی توانم ادعا کنم.
کلاً نظر شهردار مهم است که از چه راهی می خواهد درآمد کسب کند. آقای مقصودی به نظر من، ساده ترین راه انتخاب کرد. فروش زمین، فروش تراکم، فروش تخلفات.
رأی من و کسانی که مخالف آقای مقصودی بودند به هیچ عنوان سیاسی نبوده است. من مخالف سرسخت دخالت فرماندار، نماینده های مجلس و هر شخصیت سیاسی هستم. اگر بدانم واقعا این دوستان دخالت مستقیم در تصمیات شورا می کنند، وظیفه خودم می دانم که این را به اطلاع مردم برسانم.

شورای شهر نماینده بیش از ۱۰۰ هزار مردم سبزوار است و این ۱۰۰ هزار نفر قطعا قدرت شان بیشتر از فرماندار و ... است. اداره شهر تحت فرمان شورای شهر می باشد و یکی از بالاترین نهادهای تصمیم گیری در شهر است و نیازمند این نیست که بخواهیم بگوییم انگیزه ی سیاسی دارد.

بنده ولی می توانم ادعا کنم که ابقای آقای شهردار آن هم فقط به مدت ۶ ماه سیاسی بود. چون یکی از درخواست های آقای شهردار این بود که من فقط شش ماه بمانم. می توانم این شبهه را ایجاد کنم که درخواست ایشان سیاسی بوده چون نزدیک به انتخابات مجلس است و تا آن موقع شرایطی را فراهم کند که رای بیشتری بگیرد و محبوبیتش در بین مردم بماند. حتی این شبهه است که می شنوم که ایشان می خواسته تخلفاتی را که داشته؛ پرونده هایش را به نحوی جمع و جور کند. مخلص کلام آیه ی صریح قرآن است که "یا ایها الذین آمنو اجتبنو کثیرا من الذن" ای کسانی که ایمان آوردید از شک و گمان پرهیز کنید. بیشتر شک و گمان ها گناه است.

بنده روز اول جلسه شورا پیشنهاد منشور اخلاقی دادم، تهیه کردم، دوستان هم نظر دادند. تصویب هم شد ولی بعضی از بندهای منشور متاسفانه شاید توسط دوستان ما در جناح موافقین آقای مقصودی زیر سوال رفت. باز هم درخواست می کنم از همه دوستان که به پایداری به اخلاقیات برگردند. باید سرنوشت مردم مهم باشد و نه سرنوشت حسین مقصودی. سرنوشت حسین مقصودی در قبال سرنوشت مردم پشیزی ارزش ندارد، همان طور که سرنوشت مسعود پسندیده هیچ ارزشی ندارد. شخصیت حقیقی ما دو هزار ارزش ندارد. مهم آن شخصیت حقوقی مردم است.

اگر ادعا می کنیم خادم مردم هستیم خدمت زورکی نمی شود. ما به عنوان نماینده مردم تصمیم گرفتیم یک نفر جدید را انتخاب کنیم. شهرداران زیادی آمدند و رفتند. هر کسی یک عمری دارد. این را حتما بازتاب دهید چون آقای مقصودی دارد از این سو استفاده می کند. روزی که ما جلسه گرفتیم ایشان شهردار نبود. عمر شهرداری ایشان پایان یافت. ما دوباره ایشان را انتخاب نکردیم. اگر دوباره قرار بود ایشان را انتخاب کنیم چرا شورا را عوض کردند. شورای جدید ایشان را نمی پسندد. ایشان جایی مصاحبه کرده بودند که من انگیزه ی خدمت دارم، هر جا باشم برایم مهم نیست، اگر مهم نیست چرا این تلاش ها را انجام می دهید.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۱۰:۵۴
میخوای بیاخودت شهردار شو ببینیم چیکار میکنی؟تواین چند روزه معلوم شده بدت نمیادبااین همه ادعای پیغمبری که داری؟شب دراز است وقلندر بیدار (11261)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۵۰:۲۴
البته ایشان برادرش را پیشنهاد داد
ولی به خیر گذشت (11278)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۳:۰۹:۴۶
تعصبی که می گفت هنوز هیچ گزینه ای پیشنهاد نشده (11322)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۵۲:۲۴
ایشان برادر ...ش از وزارت کشور رو به خود آقای مقصودی پیشنهاد داد که آقای مقصودی زیر بار نرفت
وگرنه الان از طرفداران آقای مقصودی بود (11360)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۹:۱۷:۳۴
اره دوست عزیز همه به فکر منافع خودشون هستند برادرش رو میاورد موافق بود...!!!
فکر کردین برای مردم دل میسوزونه!
تازه از راه رسیده ها میخوان خودشونو معروف و عزیز کنن تا 4سال راحت باشن هرکار دلشون میخواد بکنن...! (11395)
 
ارمیای92
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۷:۳۳:۴۴
تازه به دوران رسیده ها!!!آن هم ایل تبار پسندیده ها...آقای پسندیده هم از طرف مادرشان اصل ونسب دارند هم از طرف خانواده پدریشون....در ضمن برادر آقای پسندیده در وزارت امور خارجه خدمت میکنند ووزارت به وجود همچین نیرویی افتخار میکند ... (11442)
 
hamshahri
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۲:۱۷:۲۰
منظور برادر دیگرشونه که در وزارت کشور خدمت میکنه . خودتونو نزنید به اون راه! (11450)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۲:۴۲
چرا جواب اینا رو میدید شما
اگه این جوسازی ها رو نکنند چیکار کنند؟
اونایی که خانواده پسندیده رو میشناسند میدونند که آدمهای محترمی هستند. (11463)
 
دوست
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۷:۵۸:۱۸
برا شما و خانوادش متاسفم كه به اين راحتي به همه تهمت ميزنه اگه شرف داشت به پرسنل شهرداري به اين راحتي تهمت نميزد ايشان گول رخت و لباس تنش رو ميخوره وگرنه از درون تهي است بازم مي گم براي اعضاي شوراي قبلي متاسفم كه به اين راحتي جلو يه بچه سكوت كردن واقعا متاسفم ....؟؟؟؟ (11657)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۵:۰۰:۱۰
آدمی که 27 بار دادگاه رفته رو چطور فردی بی شبهه قلمداد می کنید؟
ایشان نگفتند مقصودی دزد و رانت خوار است. بلکه گفتند چنین شبهاتی وارد شده که در شان شهردار سبزوار نیست.
پس خودتان را به آن راه نزنید و دروغ نگویید (11729)
 
عبدالله
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۰۹:۵۵:۱۷
من اگ چه طرفدار مقصودی نیستم یعنی برایم علی السویه است بودن یا نبودن ایشان ولی بهتر این بود که این برادر شهید ساروقی تا زمانی که چیزی اثبات نشده از رسانه ای کردن آن بپرهیزد . و لا تقف ما لیس لک به علم ان السمع و البصر و الفواد کل اولیک کان عنه مسِوءلا. برای جیفه دنیا اینقدر خود را به آب و آتش نزنید که زود است بر ما نیز نماز بخوانند...... (11833)
 
مرادیزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۵:۰۳:۳۶
تا جایی که من میدونم خانواده پسندیده قریب به 50 سال است که در خیابان بیهق ساکن هستند!
و نام خانوادگیشان هم 50 سال است که همین است.
برایتان متاسفام که هیچی براتون مهم نیست و برای تحقیر پسندیده برادرش"شهید علیرضا پسندیده"رو "شهید ساروقی" صدا می کنی... (11865)
 
س ج فیض آبادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۸:۲۸:۳۷
به هر حال کسی که پا روی دم باندهای مافیایی می گذارد باید آمادگی هزینه دادن را داشته باشد.
مسعودجان برایت از درگاه الهی بردباری مسئلت می نماییم.
ان شاءالله موفق باشی. (11892)
 
mostafa
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۴:۴۳:۰۸
پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد شهدا برا اهداف خودشون رفتن پا میت رو وسط نکش اونجا بحث ملی و آب و خاک بود هر آدم لوطی هم میشد که شهید باشه حتی عرق خورش (18317)
 
خ. سعادتمند
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۶:۰۲:۴۰
واقعا که آدمای کثیفی هستید که دهنتون رو باز میکنید و همه چیز میگید. (11870)
 
عبدالله
۱۳۹۲-۰۶-۲۴ ۰۷:۴۰:۱۷
چیزی از خودم نگفتم آیه از قرآن کریم آوردم .بعد هم انسان نباید هیچگاهاصل و نسب خود را فراموش کند از شهید رجایی یاد بگیرید که می گفت من همان دستفروش سابق هستم . حالا ببین کی کثیفه (12184)
 
mostafa
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۴:۳۸:۴۰
شما الان کجای وزارتی که بهش افتخار میکنن بنر میرنن صبح به صبح ؟ بگین افتخارش کجاس مام بکنیم (18316)
 
یاس
۱۳۹۲-۰۶-۲۱ ۰۷:۱۳:۵۰
مهدی آقا در نعجبم که آیا هیچی از قیامت و روز حشر بارت هست یا نه ودر مقابلش میگم مسعود جان ممنونتیم حتی اگه به نتیجه قابل قبولی هم نرسی(با این اوضاع) بازم پشتتیم (12008)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۹:۲۱:۲۶
به عقل خودت مقصودی که میبنی خودش رو داره تیکه پاره میکنه که برگرده حاضر نبوده به پسندیده که از اول هم میدونست تنها کسیه که می تونه کله پاش کنه ( که کرد) رانت بده و وعده وعید بده؟
اما میبینیم که پسندیده اونقدر شرف داشت که قبول نکرد. (11396)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۰:۴۶:۲۹
خدا پشت و پناه حامیان مردم باشه. (11480)
 
mostafa
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۴:۵۲:۳۸
خدا خرو شناخت شاخ نداد رانت!! شما مردم پرشور سبزوار که نظراتتون رو بروز میدید یه سوال چرا اعضای محترم شورا یه نشست علنی با مردم در حضور مردم نمیزارن مگه هدف خدمت نیست؟ بزارن مردم بیشتر بشناسن نمایندشون رو عقایدش رو چرا درخواست نمیکنید ضبط شه جلسات واقعا حضور یک خبرنگار اینقدر باید غریبه باشه در جلسات که همه مردم حدس و گمان بزنن در مورد اتفاقات؟! (18319)
 
هادي پور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۹:۴۲:۳۲
لطفا در اظهار نظراتون خدارو يادتون نره و الکي به کسي تهمت نزنيد (11444)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۴:۵۱:۵۱
اگه اینجوریه که مقصودی و شما ادعا می کنید.
پس الان که مقصودی قهرمان(!!!) شهردار نیست چرا ایشان برادرشان را شهردار منطقه2 نمی کنند.؟
من ترجیح می دهم که استخدام 100 نفر از اقوام مقصودی را که هم اکنون هم قابل پیگیری است را ببینم نه شایعه ای از سر استیصال!!!! (11728)
 
امیر علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۰۷:۰۱
خیلی جالبه اونایی ادعا کردند آقای مقصودی رانت بازی داره میکنه خودشون با رانت بازی ایشونو گذاشتن کنار . آقای پسندیده عزیز یادت باشه مردم سبزوار شما و باند بازیتو هیچ وقت نمی بخشن . بخدا از دیروز به هرکی گفتم شهردار کنار گذاشته جز آه و افسوس چیز دیگه ای نگفت ..... (11346)
 
عشق من سبزوار
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۴۴:۱۱
چه جالب منم به هرکی گفتم ذوق زده شده و کلی از ان تصمیم شجاعانه شورا لذت برده.
البته فرقش اینه که من اینا رو از سبزواری های شنیدم و شما از سررودی ها و سرمزاری ها (11358)
 
امیر علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۳۸:۰۵
نخیر دوست عزیز بنده این آه و افسوسو از مردم عادی و پایین شهر شنیدم . خوشبختانه با بالا شهریا و باند بازا رفت و آمد ندارم که حرفای اونارو بازگو کنم. (11374)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۱:۰۷:۵۹
شما حساب کنید مقصودی 100 تا از سررود و روستاهای اطراف و الا ماشالله از فامیلاشو آورده شهرداری متوسط اگه هر کدومشون یک خانواده 4 نفری باشند الان مقصودی چقدر طرفدار داره ... اون هم از جیب شهرداری (11502)
 
مکانیک
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۲۲:۵۳
بخدا دروغ میگی مثله چی.
جناب دروغگو مرد باش و حقیقت رو بگو (11426)
 
مکانیک
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۲۱:۰۰
منم همینطور به هرکی گفتم خیلی ناراحت شد مقصودی جایگاه بسیار بلندی در نزد مردم داره الان همه مردم ار این تصمیم عجولانه و بازی سیاسی اعضا شورا بسیار عصبانی اند. (11425)
 
ولایت 92
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۷:۳۶:۳۱
حتما فقط از قوم خویشان پرسیدی ....ولی من خیلی خوشحال شدم (11443)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۳۸:۱۷
ما همیشه دیرقدراین مقصودیها رو میشناسیم
پسندیده از این تازه به دوران رسیده هاست که می خواهد بامخالفت با بزرگ مردی مقصودی برای خود اسمی دست و پا کند .مرحبا به صبزو متانتت مقصودی (11352)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۲۹:۳۷
شما حالا که قدر مقصودی ها را شناختی به همان ها آویزان شو تا به جاهای خوب برسی (11370)
 
دوس
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۱:۵۳
اقاي به حساب طرفدار پسنديده لازم يك كم ... داشته باشي . البته اگه غير از اين بود بايد ميگفتم طفدار پسنديده نيستي (11660)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۰۹:۳۹:۳۱
خوبه خودت میگی مقصودی ها منظورت خانواده معظم ایشونه که تو شهرداری استخدام شدن؟ (11589)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۹:۳۳:۳۰
آخه بزرگ مرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا شما خدا . بسه دیگه مگه قحط و رجال که نیست واسه یک شهردار اینقدر دعوا می کنید
اون داره ماهی 10 - 12 میلیون میگیره شما دعوا می کنید تازه 1% پروژه های عمرانی هم هست
ول کنید بابا . تحملتون رو زیاد کنید شاید هم نفع دارید تو این قضیه شاید هم همه یکین (11673)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۹:۳۶:۰۷
آقایون شما فکر می کنید فقط کسایی که به مقصودی رای دادن نماینده مردمن؟ (11675)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۴:۵۶:۱۱
من فقط يه سوال دارم؟؟پسنديده چرا جنجال ميكنه؟؟؟اصلا چي از شهر و شهرسازي بلده؟؟؟به نظر من ميخواد اسم در بياره مجلس راه پيدا كنه؟؟واقعا اگه مردم بهش اعتماد كنه بايد شهرو آتش داد (12072)
 
محسن حسین آبادی
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۵۹:۳۹
اتفاقاً من خبر موثق دارم که آقای مقصودی می خواسته آقای پسندیده رو بخره به همین خاطر هم به ایشان پیشنهاد داده برادرش رو شهردار منطقه یک کنه آقای پسندیده هم در پاسخ گفته برادران من همه کار دارند و نیاز به حمایت شما ندارند. مقصودی حالا که بازی رو باخته داره اتهام زنی می کنه. (11437)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۴:۲۶:۰۴
عزیزم چرا این در و اون در میزنی. تا چند ماه دیگه که سبزوار به شکل شهر ارواح در اومد و یک شهردار که عمرا یک دهم مقصودی هم نباشه منصوب شد( تازه اگه تا اون وقت منصوب بشه) اون وقت میفهمی که حساب دودوتا یعنی چی. من که به هر کی گفتم از این کار شورا خیلی ناراحت بوده. این که پسندیده میخواد تخلفات شهردار رو بررسی کنه خدا خیرش بده اما چرا قبل از اثبات ادعا هاش شهردار رو برمیداره. پس بدون در جریان برداشتن مقصودی انگیزه ی دیگه ای درمیون بوده. (11461)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۶:۰۷:۴۰
تو خودت اگه 1 ملیارد پول داشته باشی حاضری بدی کسی برات نگه داره که همه میگن دزده؟
چرا شورا باید بیت المال رو 3 ماه در اختیار کسی بذاره که 27 بار دادگاه رفته و متهم به دزدیه؟
منصف باش برادرجان (11468)
 
کلاته
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۶:۴۵:۰۹
کاش امثال "محمود پسندیده" که از اصلاح طلبان خوش فکر و شناسنامه دار و اصیل شهر سبزواره و در کارنامه اش موفقیت های زیادی داره و سالها استاد علوم سیاسی بوده (ازسال 76 یعنی زمانی که مقصودی هنوز بوتیک داشته ) و از سال 80 کارشناس ارشد و تحلیلگرسیاسی استانداری و بخشدار مرکزی مشهد بوده و بسوابقش روشنه و سلامت مالی ایشون زبانزد سیاسیون این شهره ، بیاند و شهرداری سبزوارو بپذیرند.دوست عزیز در غیاب آدمای بزرگی چون ایشونه که شهر به دست کوتوله ها می افته. راستی چرا هنوز ایشون پیشنهادی نشده و نپذیرفته باند مققصودی اینقدر وحشت کرده اند؟فکر نمی کنید باید یک دلیلی داشته باشه؟ (11873)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۸:۴۹:۴۶
بنده با تایید شخصیت سالم و تخصص وتجربه ایشان، فکر میکنم در این شرایط گزینه های مناسب تری از ایشون وجود داشته باشه.
مخصوصا که باند اقای مقصودی شدیدا ضربه خورده آقای پسندیده هستند. (11893)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۰۰:۵۲
يادمه روزاي اولي كه ميخواست مقصودي دستي به سر و روي شهر بكشه همه ازش بد ميگفتن!!!به نظر من آدم بين بد و بدتر بايد بد رو انتخاب كنه!!آقاي پسنديده اي كه اومد گفت من كاري ميكنم از اول ابتدايي تو مدرسه ها زبان آموزش بدن داشتم شاخ در مياوردم!!ما همه شعار پرستيم پس بهتره سكوت كنيم فقط!! (12074)
 
رفیق
۱۳۹۲-۰۶-۲۴ ۰۱:۴۶:۴۰
الان که دیگه توی مهد کودک ها دارند زبان آموزش میدن اخوی..
ممنونتیم مسعودجان (12181)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۵:۲۵:۳۵
توصیه می کنم پاسخ ایشان در صفحه رسمی فیس بوک به آدرس زیر را حتما بخوانید:
www.facebook.com/pasandideh2013 (12359)
 
یعقوبی
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۳:۵۴:۲۵
بنده خدا بصورت منطقی گفته که باید بررسی بشه که این شایعات درسته یا نه و این حق شورا و مردمه که اول بررسی کنند و بعد انتخاب کنند.حالا چرا شهردار به هم ریخته و خودشو به زمین و آسمون میکوبه؟ (11325)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۳:۲۸
ايشون حتي به بازرسين مستقر در شهرداري و پرونده هاي رسيدگي شده هم شك دارن چه برسه ... (11661)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۳:۵۶:۱۱
درود بر آقای پسندیده و این حرفهای منطقی که زده.واقعن خوشم اومد که منطقی میگه کار شهردار باید بررسی بشه و بعد انتخابی صورت بگیره. (11326)
 
کوروش کبیر
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۴:۴۷:۲۸
آقای مقصودی شاد باش...!!
نه یک روز ، نه یک ماه ، نه یک سال...!!
هزاران سال شاد باش...!!
بگذار آواز شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که رو سیاه شوند آنانکه برسر غمگین کردنت شرط بسته اند...!! (11334)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۴۰:۴۱
مقصودی داره بردلها پادشاهی میکنه .ازدیشب داره بهش حسودی میکنه .هرکی میشنوه که دیگه مقصودی نیست یک اه می کشه (11354)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۳۲:۲۵
میشه بفرمایی کیا آه می کشند کسانی که از رانت و دزدی در این مدت به جایی رسیدن وگرنه هیچ فرقی برای مردم سبزوار نکرده حسین مقصودی فکر می کرد الان قرار سبزوار کن فیکن بشه نه آقا هیچ از اون خبرها نیست مگه طرف کی بوده که براش آه بکشند. احمدی نژاد با اون همه دبدبه و کبکبه اش رفت آب از آب تکون نخورد حالا این ...سررودی کی باشه (11371)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۲۲:۵۳:۵۹
خاک بر سرت!!!!!!!!!!!!!!!! (11412)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۰۴:۱۲
حداقلش به چهره شهر رسيد كه!!!تو چي فكر كردي؟؟؟كسي كه تو دنيا معصوم نيست!!هيچكس خوب مطلق و هيچكس بد مطلق نيست!!بين بد و بدتر بايد بد رو انتخاب كنيم!!پسنديده ميخواد خودشو مردمي نشون بده مثلا مياد بازي هندبالو نگاه كنه خوشم اومد اون هفته كسي آدم حسابش نكرد خوشم اومد (12075)
 
بی نام
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۲۴:۴۳
حیفه مقصودی برای سبزوار (11428)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۹:۴۳:۱۷
واقعا حرفهایش متناقضه و اصلا فکر نمیکردم انقد بی ادب باشه!
یکجا میگه میتونه گزینه باشه چون هیچی معلوم نیست تو پاراگراف آخر کلا مقصودی رو له کرده...
به نظر من حق چنین کاری رو نباید به خودش بده که اینطور صحبت کنه! (11399)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۴:۰۰:۵۴
کجا دقیقا بی ادبی کرده؟ (11618)
 
مهدي
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۵:۰۳
جالبه دزد و پشيزي ارزش نداره از لحاظ شما بي ادبي نيست؟؟؟
ثابت كنه بعد ... (11662)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۴:۳۲:۰۹
اولا که هیچ جا نگفته دزده.
دوما "سرنوشت حسین مقصودی و مسعود پسندیده در قبال سرنوشت مردم پشیزی ارزش ندارد،" به نظر شما این بی ادبیه؟ (11726)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۰۵:۱۸
تو از اون آدمهايي هستي كه جلو ستادش پول ميگرفت و تشويقش ميكرد!!آدم مگه كور باشه و نبينه (12076)
 
برقبانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۱۹:۳۴:۰۳
ما که جلو ستادش خودمان را کشتیم کسی به ما یک قرون نداد. الکی دروغ نگو. (18755)
 
صدای حقیقت
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۱۷:۳۵
شما فکر می کنید امثال ح ز برای چی به شورا امدند کسی که بعد از نه گفتن مقصودی به زیاده خواهی و حرامخوری برای زمین 700 میلیونی در جلسه شورا به مقصودی رای منفی داد اقای بروغنی که رای نیاوردن مجدد برادرش حج علی بروغنی را از چشم مقصودی می دید به مقصودی رای منفی داد اقای حسینی زاده که ...محسنی است در مقابل اینکه گفت اقای مقصودی به شرطی بهت رای مثبت میدم که قصد امدن به انتخابات اینده مجلس را نداشته باشی و چون مقصودی نه گفت بهش رای منفی داد.. آقای کارگری که پیش شرطش این بود که پسرم معاون سازمان آتش نشانی بشود و در عین حال که پسرش معاون شد باز هم با نامردی رای منفی داد... آهااای مردم سبزوار ببنید چه افرادی را به قدرت رسانده اید خدا... اقای پسندیده جوانک جوگیر و خام و عجول یعنی جنابعالی از این مسائل خبرنداری؟ بهتره اول کمیته حقیقت یاب برای همکارانت رو تشکیل بدی که میخوای 4 سال باهاشون مثلا کارکنی که بعید میدونم قصد کار داشته باشی یابتونی بر احساسات سرکشت غلبه کنی و براحتی با سرنوشت مردم بازی نکنی آیا قیافه آقای زارعی برایت مشکوک نیست؟ به هربچه ای خردسالی نشانش بدی بی درنگ خواهد گفت ... فردی که ... است همه میدانند یکسره تحت تاثیر چه عاملی تصمیم می گیرد آقای پسندیده اول برو سراغ این مسائل ... (11424)
 
hamshahri
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۲:۲۱:۵۸
تشکیل کمیته حقیقت یاب به همه این مسایل پایان خواهد داد و سره از ناسره تشخیص داده می شود اما چرا عده ای از تشکیل این کمیته نگرانند؟ (11451)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۹:۰۷
رای حسن زارعی با مقصودی بود اینو همه می دونند.
بعد هم جناب پسندیده گفتند باید بررسی بشه کار اقای مقصودی و بعد تصمیم گیری شه. و اگه مشکلی نداشت میتونه هنوز گزینه باشه.پس منطقی عمل کنید و اینقدر از این کمیته حقیقت یاب نترسید. (11452)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۲:۳۸:۲۶
چه رویایی فکر میکنی (11485)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۵:۴۹
چرا این صدای حقیقت الان داره اینجوری حرف می زنه خوب اگر اینها رو می دونستی و تو این قضایا مقصودی هیچ نقشی نداشت هفته پیش این حرف ها را می زدی. نه جانم حالا که میبینی اوضاع و احوال مقصودی به هم ریخته داری اینجوری گلوتو پاره می کنی (11456)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۴:۵۵
ما که شنیدیم زارعی هم دهی مقصودیه و بهش رای مثبت داده که (11464)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۲۰:۳۷:۱۶
حسین زاده
پسندیده
بروغنی
فوجی
نعمت شاهی
کارگری
ارغیانی
اگه بشمرید میبینید 7 نفرند. پس آقای زارعی به آقای مقصودی رای داده.
همه میدونند که کرامت و مقصودی و قلعه نوی یه باندن و نورنهنگ و زارعی هم با توجه به نوع رای آوردنشون اهل معامله اند.فقط میمونه تعصبی که کاش نظرش با این باند نمی بود. (11773)
 
والعاقبة للمتقین ...
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۹:۰۰:۰۱
آقا یا خانم "صدای حقیقت" این حقیقت رو هم به حقایق افشاگری ات اضافه کن که علت مخالفت شدید آقای پسندیده با مقصودی به خاطر اینه که ایشون هم به مقصودی گفته برادرم "محمود پسندیده" رو باید شهردار منطقه 2 شهرداری کنی و گرنه کارت را تمام می کنم و چون مقصودی اعتنایی به خواسته وی نکرد ایشان هم رای منفی داد شایان ذکره برادر ایشان یعنی آقای "محمود پسندیده" نیز در انتخابات شورای سبزوار کاندید شده بود که بنا به دلایلی نامعلوم و بسیار تأمل برانگیز رد صلاحیت شد بله مردم شریف و نجیب سبزوار ببینید چگونه افرادی را بر مسند قدرت نشانده اید کسانی که هنوز نیامده و پس از سوگند رسمی و علنی به درگاه خداوند متعال اینگونه سوء استفاده هایشان را آغاز می کنند حال ببینید این افراد در طول 4 سال مثلا خدمتشان به شما مردم پاک سرشت چه خیانت ها که نخواهند کرد. -- والعاقبة للمتقین ... (11492)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۱:۳۷:۲۳
به عقل خودت مقصودی که میبنی خودش رو داره تیکه پاره میکنه که برگرده حاضر نبوده به پسندیده که از اول هم میدونست تنها کسیه که می تونه کله پاش کنه ( که کرد) رانت بده و وعده وعید بده؟
اما میبینیم که پسندیده اونقدر شرف داشت که قبول نکرد (11506)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۱:۳۹:۰۳
7 نفر به آقای مقصودی "نه" گفتند..اونا کدوم برادرشون رو می خواستند شهردار منطقه کنند؟ (11508)
 
محمد رضایی
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۲۰:۱۸:۱۱
بجهت اطلاع شما دوست گرامی بنده از دوستان صمیمی آقای محمود پسندیده هستم و از دوران تدریس ایشون در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار و مشهد با ایشون ارتباط دارم.تا جایی که بنده اطلاع دارم ایشون یک انسان مذهبی و روشنفکره و البته جرمش اصلاح طلبیه. ایشون به همون دلیلی ردّ صلاحیت شدند که مثل بسیاری از سیاسیون با شرف این کشور حاضر به مصالحه با دولت احمدی نژاد نشد و از آرمانهاش دفاع کرد...به همون دلیلی رد صلاحیت شدند که وزیر اطلاعات دولت روحانی هم در انتخابات ردّ صلاحیت شده بوددرود بر شرف همه ی آزادیخواهان.درود بر همه ی انسانهایی که حقیقت را ذبح شرعی نکردند و یر عقیده شان استوار ماندند. .. (11544)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۰۹:۲۳:۴۳
شما که دوستشی بگو چطور شد که ازاموزش پرورش اخراج شد (11588)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۲:۳۶:۵۵
شما دقیقا چی مصرف می کنید که اینجوری میشید؟
آدمی که عضو جایی نبوده رو چجوری میتونن اخراج کنن؟
آها شاید توی متن آقای رضایی چون اشاره کرده بودن که آقای محمود پسندیده توی دانشگاه تدریس میکنند فکر کردی که حتما معلمه که داره درس میده ولی خوب باید بگم که اونایی که توی دانشگاه درس میدن معلم نیستند پس نتیجه میگیریم کارمند آموزش و پرورش هم نیستند.پس برمیگردیم به سوال اولمون:
"شما دقیقا چی مصرف میکنی؟" (11604)
 
محمدرضایی
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۵:۳۳:۵۸
آقای محمود پسندیده استاد دانشگاه بوده و هستن و هیچوقت کارمند اموزش پرورش نبوده و نیستند بلکه کارمند وزارت کشور هستن . و از کارشناسان قوی و خوشنام مجموعه استانداری هستن که مدتی هم بخشدار مرکزی مشهد بودن و کارشناس ارشد سیاسی استانداری خراسان بزرگ بوده در دولت اصلاحات . ضمنا مطمئنم با روی کار امدن دولت روحانی ایشون پست های مهمتری از شهرداری سبزوار میگیرن و خودشونو ملعبه شما نمیکنند. و با شناختی که من دارم ایشون انسان وارسته و سالمی هستند و در صورت حضور ایشون در شهرداری سبزوار میشه امیدوار بود جلوی اینهمه رانت و دزدی در شهرداری گرفته بشه. .. افتااااد؟ (11625)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۸:۱۰:۲۸
اونوقت امثال تو ميان توشهرداري و به همه ميگن دزد .واي به حال ما مردم كه با يه سخنراني طرف و بچه خدا حساب ميكنيم (11665)
 
برقبانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۲۰:۳۰:۲۳
الکی حرف نزن. هیچ کدوم از برادرای آقای پسندیده پرونده ندارند و اخراج هم نشدند. (18759)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۶:۰۶
بزن دست قشنگه رو.ايول (11663)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۰۷:۰۴
دمت گرم حرف دل منو زدي (12077)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۲۱:۱۷:۲۴
بنده بعنوان یک فرد بیطرف که کماکان این دو نفر بزرگوار یعنی هم آقای پسندیده و هم اقای مقصودی را میشناسم نظری دارم که عرض می کنم: به اقای پستدیده رای دادم چون فکر کردم متفاوت فکر می کند و صاحب فکر و اندیشه و تحلیگر است ولی مسعود عزیز از مصاحبه ی شما چنین اسنتباط کردم که قدری تند عمل می کنید (به یاد برخی کارهای علیکردی افتادم) خیلی چیزها را شبهه عنوان کردید ولی بجای اتهام به اقای مقصودی وارد کردید و ذهن مردم را مشوش کردیدبدون اینکه اتهامی اثبات شده باشد. اگر دراین شورا دو فرقه ای شوید و در مقابل هم عمل کنید همین الان بگویم راه بجایی نخواهید برد و در فضای تنش مردم و شهر له خواهند شد. مقصودی و همه ی شهرداران قبلی هم کاستس هایی داشتند بهتر نبود در شرایط بدون تنش و جبهه گیری مشکلات را حل و فصل می کردید(بنطرم قطعا ایشان هم حرخ هایی برای دفاع خود خواهد داشت). خیلی از شعارها وقتی به مرحله عمل می رسد تغییر می کند پس شعار ندهیم. ارزوی من و خیلی از فرهنگیان این بود که با ورود افراد نواور و بدیع در شهر و شهرداری تحرک ایجاد کند نه تنش! تمام ضربه هایی که تا الان خورده ایم از افراط و تفریط بوده است. کاش افکار خوب شما با تجربه و پشتکار مقصودی و امثالهم گره می خورد و در عمل کاری خوب صورت می گرفت. خوب شهردار دیگه هم که بیاید تیم خودش را سرکار می آورد مثل مقصودی ولی مهم اینه که برای مردم و شهر در عمل کار کنند. منصفانه قضاوت کنیم تدبیر و امید را به مردم ارزانی کنیم الکی هیاهو راه نیاندازیم.با ارزوی موفقیت (11476)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۱:۴۲:۴۵
من هم مثل شما بی طرفم ولی حق رو کامل به آقای پسندیده می دهم. و ایشان فقط گفتند که این اتهامات به ایشان هست و 27 بار به دادگاه فراخوانده شده اند و هنوز پرونده هاشان در جربان است. پس چرا باید تا اتمام بررسی و روشن شدن نتیجه ایشان سرکار باشند. (11509)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۱۱:۱۵
تا يكي دو سال ديگه سلامتون ميكنم!!همه پروژه ها نيمه تموم ميمونه!!اگه آقاي مقصودي دفه بعد كانديد مجلس بشه!!ميبينيد چه اندازه طرفدار داره (12078)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۷:۳۸:۴۸
درود بر شرف مسعود پسنديده و جواد عليكردي كه حاضر نيستند هيچگاه با عوام فريبان منفعت طلب سازش كنند،جواد عليكردي تا ابد در ذهن سربداريهاي عزيز بعنوان انساني آزاده باقي خواهد ماند،قطعا مسعود پسنديده نيز چنين خواهد بود...ترديد مكن سپيده سر خواهد زد. (11535)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۵:۴۳:۱۸
سلام.این آقای همیشه نالان ازوضعیت شهرکه خودش روفردی سیاسی میدونه(باخوندن 4تاجزوه)ببینین چطوری فاتحه شهرو خوند.خیلللللللللی دلم میخوادببینم این علیکردی شماره2 چیکاربرای سبزوارمیکنه؟پسندیده خیلی باهات حال میکنم اگه بیشترگندبزنی وثابت کنی که واقعا بی کفایتی (11627)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۴:۳۷:۴۴
کینه جویی و بدذاتی ات آخر کار میده دستت. (11727)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۳:۲۳:۵۶
سلام.نکته جالب درموردپسندیده اینه که همه طرفداران سینه چاکش میگن خیلی خوب حرف میزنه.ولی شما باخوندن این مطلب متوجه میشن ایشون نه تنها بلدنیست حرف بزنه بلکه باعث آبروریزی یک مسلمان شده که برای تمامی افتراها دردادگاه بیگناه تشخیص داده شده.خداکنه آقای مقصودی این مطلب روبخونه وازپسندیده شکایت بکنه تااین روشنفکر... هم مزه دادگاه روبچشه وبدونه که سیاست کارهرکسی نیست .ولی درکل میتونه بااین گندی که درشهرزده وکل شهروبهم ریخته استعفابده . (11851)
 
سینا
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۶:۵۴:۵۰
پسندیده هم همینو میخاد

دادگاه یا همون کمیته حقیقت یاب
حقیقت + یاب (11875)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۶:۵۸:۵۵
خودت میگی فقط بلده خوب حرف بزنه بعد میگی طرفداراش میگن خوب حرف میزنه و اصلا خوب حرف نمیزنه!!
ما به عنوان طرفدارای پسندیده اگه بگیم که پسندیده اصلا نمیتونه حرف بزنه و تِِ تِ ِپته میکنه مقصودی بیخیال صندلی شهرداری میشه؟
کاملا باهات موافقم که اگه مصاحبه پسندیده حاوی نکات حقوقیه آقای مقصودی حق داره شکایت کنه.
پسندیده برای من مهم نیست.
برای من حق مردم مهمه که بحث میلیارده و چون پسندیده داره پیگیر این حق میشه من طرفدارشم و تا تهش باهاشم و اگه اونم یه روزی بخواد به بیت المال دست درازی کنه دشمن اونم میشیم. (11876)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۴ ۱۲:۴۴:۰۹
شما لطفا از یک ... حمایت نکن همین مقصودی اتان پیشنهاد رشوه یک میلیارد تومانی به اعضای شورای شهر واسه رای دادن به او داده (18490)
 
کوروش کبیر
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۲۸:۳۷
اگر تو عمرم حرفی درست زده باشم اینکه شهر و کلید شهر بدست خوارجیون افتاده و بقول این شعر :

جمله گفتند این زمان در روزگار /نیست خالی هیچ شهری از شهریار

از چه رو اقلیم ما را هیچ شاه نیست / بیش از این بی شاه بودن راه نیست

زان که چون کشور بود بی پادشاه /نظم و ترتیبی نماند در سپاه

آقایان پسندیده شماروهم خواهیم دید...!!
مقصودی هم اومد ، و رفت و شما روزی خواهید رفت و تفاوت در این که مقصودی با سرافرازی رفت و شما....!!!!!!!! (11263)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۲۹:۱۴
واقعا که مقصودی به چه سرافرازی رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! (11306)
 
سیدم
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۲۶:۳۴
به همون سر افرازی که تو قادر به درک و فهمش نیستی ... (11429)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۰۳:۰۵:۲۴
اونوقت كه پسرخاله مقصودي شهرداربيد!!!كليدشهردست كي بيد؟؟؟خاب معلومه دست سررودي هابيد،،،،خوب بيدكورووووش جان مقصودي،،، (17728)
 
2
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۳۳:۰۰
افرین بر این همه جسارت و اقتدار .اقای پسندیده تو حامی اصلی مردم شهر هستی.عاجزانه خواهش می کنم که به تخلفات شهردار رسیدگی کنید با این باند مافیایی وحشتناکی که درست کرده (11265)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۴۲:۳۲
مقصودی مافیاست .گروه خون پسندیده بیشتر به مافیا میخوره (11355)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۰۸:۱۲:۰۹
نه خیر آقا مافیا مقصودی است با دار و دسته ش که برای خودش آدم جمع می کنه (11574)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۱۲:۴۵
اين كامنتا رو يه نفر ميده فك كنم پسنديده استخدامت كرده كه فقط اينكارو كني (12079)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۳۴:۲۶
ممنونیم از شمه بزرگوار که مقصودی نتونست مثل خیلی ها شما رو با زر و زورش بخره .شما واقعا به فکر خدمت هستید برخلاف کسانی که فکر میکنند وظیفشون تو شورا کلا حفظ منافع مقصودی هست و همکاسه شدن با این آقا (11266)
 
م
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۳۶:۲۰
بله آقای پسندیده شما اگر خواستید میتونید با بچه های شهرداری که این مدت خیلی ناپاکی ها رو تحمل کنند برای تکمیل اطلاعات تخلفات صحبت کنید من خبر دارم که چقدر نیروی متخصص رو از جایگاه اصلیشون کشید پایین و فامیل و دوستان بیسوادش رو جایگزین کرد تا کسی نفهمه که داره چیکار میکنه.... (11267)
 
ک
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۳۹:۴۹
تو بدنه شهرداری تنها کسانی که مقصودی علی رغم لیاقتشون بهشون مسند قدرت داد حامی این آقا هستند. کسانی مثل مهندس دولت معمار رو از کار برکنار میکنه و نمیذاره که نقشه های اجرایی درست پیش بره و اون وقت اقوامش مدام بخاطر کار نکرده پاداش میگیرن....مگر سبزوار فقط مال سررودی هاست.... از تمام پیمانکاران اجرایی که بپرسید میگن شهردار همیشه به ما میگفت تا جایی که میشه از طرح بزنید فقط کار تموم شه مهم نیس چی بشه.... همین پارک امید که انقد پزشو میده کار مهندس دولت معمار بوده حالا اونو خونه نشین کرده و پزشو میده (11268)
 
جواد
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۴۲:۳۱
جناب آقای پسندیده اگر به رای خود می نازید که آقای مقصودی از شما بیشتر رای آوردند پس به شعور مردم احترام بگذارید وهر حرفی را به زبان نیاورید
هنر آن نیست که خود گوییم و خود خندیم وخود .....
اگر به قول آقای تعصبی سیاسی نبود چرا حتی یکبار از خود ایشان توضیح نخواستید تا بگوید که در این دوسال به جای اینکه در کنار خانواده خود باشد در کنار خانواده بزرگتری به نام مردم شهرش بود و اگر سیاسی نبود چرا حتی یک مورد از خوبیهای ایشان را به زبان نمی آورید و زبان به افترا وتهمت گشوده اید
آقای پسندیده نیاز به کمیته حقیقت یاب نیست سری به جنوب شهر بزنید
و از نزدیک ببینید وبشنوید که مردمان آنجا 2 سال است که احساس شهروندی می کنند و رای اول ایشان ازجنوب شهر بود (11269)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۳۲:۱۲
حالا آق جواد تو چرا اینجوری دست و پاتو گم کردی و به تته پته افتادی . راستی دقت کردید این ... حسین مقصودی هر دفعه می آیند به یک اسمی می آیند . ای کاش مدیر سایت سلام سربدار شماره آی پی های اینها رو منتشر کنه تا همه بفهمند که چند نفر پشت این حمایت های دو آتیشه از حسین مقصودی هستند

سلام سربدار: عمده نظرات این مطلب چه موافق و چه مخالف توسط چند آی پی ثابت فرستاده شده است. در صورت تکرار و ارسال نظرات خارج از موضوع و بی ربط، آی پی ها منتشر خواهد شد! (11309)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۱۶:۰۴
كاشكي اينكارو كنه مدير سايت!!!!!اگه دوره مجلس مقصودي كانديد مجلس ميشد به راحتي راي مياورد اما اين كارو نكرد تا به شهرش خدمت كنه (12080)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۴ ۱۲:۴۶:۰۶
خدمت به جیبش (18491)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۲۰:۲۰
اگه خیلی حرف بزنید بچه هی شهرداری مدارکشونو میدن. (11349)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۳۴:۳۱
میشه بفرمایید آقای حسین مقصودی در شورای سوم چند تا رای آورد خوبه ایشون تو انتخابات علی البدل شد. و کاسه ای شکست و ماستی ریخت و دنیا به کام ایشان شد. اگه علی بروغنی استعفا نمی داد که ایشون تو خواب شبش هم این روزها را نمی دید (11373)
 
شیمیدان
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۲۹:۵۸
توجه داشته باشید که رای اقای پسندیده از یه مشت بچه قرتی و سوسول دراومد بیرون اونم با عوام فریبی های مشمئز کننده (11430)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۲:۰۱
بچه قرتی و سوسول : تحصیلکرده
(فرهنگ لغت سررود) (11453)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۲۱:۳۳:۵۱
اینجور قضاوت نکن دوست عزیز! (11477)
 
کوروش کبیر
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۹:۴۶:۴۶
اینارو خوب میزاری سلام سربدار حالا که حقایقی روشن از پسندیده میگیم نمیزاری؟؟
انصافه ؟؟
مقصودی حالا می فهمم که چقد زیر فشارها و توهمت ها که نبودی...ولی اوس کریم هست و اون بالاس با خدا باش پادشاهی کن...
خداقوت مقصودی
سلام سربدار: مطالبی که حاوی توهین و دارای بار حقوقی باشد، منتشر نخواهد شد. (11542)
 
کوروش کبیر
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۹:۵۷:۰۸
جمعیت سررود هزار نفره و توهین ب اونا توهین به سبزواریا نیس؟؟3 کامت بالاتر رو بخون نوشته فرهنگ لغت روستای سررود!!!این توهین نیس؟؟

من که از حقایق پسندیده گفتم شد توهین؟؟1 نفر بجای هزار نفر سررودی؟؟!! (11543)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۱۸:۱۴
آره وقتي يه مغازه وا ميكنن ميگن دانشگاه بله شما درست ميگي!!شما تحصيلكرده اي!يا اوني كه داره معماري ميخونه در مورد سياست نظر ميده!!! (12081)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۳:۴۹:۱۸
خجالت بکشید. این شیوه صحبت کردن تنها و تنها از کسانی شنیده می شود که خیلی می سوزند. .... (11457)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۰:۵۷:۰۷
نمی دونستم سبزوار بیست هزارتا بچه قرتی داره؟ چیکاره ی انیشتن هستی شیمیدان جان؟ آزمایشگاهت تو روستای سررود نیس احیانا؟ (11481)
 
شیمیدان
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۹:۰۶:۲۷
سارا جوووووون اگه یه سر به ستادش می زدی می دیدی عزیزم که کیا دارند میان و میرن (11493)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۰۹:۱۴:۳۸
اینجا ستاد انتخاباتی پسندیده نیست جون جون راه انداختید. (11585)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۲:۵۴:۳۹
دوستان عزیز بنده خدا درست میگه رعایت افراد مریض رو هم بکنید که جنبه سلام علیک هم ندارند و به گناه میافتند. (11607)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۲:۴۵:۴۱
عقب ماندگی فرهنگیت از پشت این کامنتات هم دیده میشه!
به یه اسم زنانه هم جنسی نگاه میکنی و میگی "جوووووووون"
البته انتظار بیشتری هم نداریم بخدا!
من خودم چندین بار از قهرمان ملی تون الفاظ رکیک شنیدم که نشون میده خدا چه خوب در و تخته رو به هم جور کرده/ (11605)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۲۲:۴۸
سارا شما توي كلاساي زبان اين آقا شركت كردين؟؟؟؟من يه دفه جلو ستادش وايستادم گفت:من ميخوام كاري كنم كه به بچه هاي كلاس اولي زبان ياد بدن تو مدرسه!!شاخ در اوردم!!يكمي تحقيق بد نيست!!!شايدم اين پسنديده رو عروسك خيمه شب بازيشون كردن الله و اعلم (12083)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۷:۵۹:۱۸
آقای شیمیدان لطفاً ادب را رعایت فرمایید اگر یکی لباس مرتب و امروزی بپوشه بهش نمی گن بچه قرتی و سوسول آقای پسندیده چون جوان بودند کسانی هم که به ستادشان رفت و آمد می کردند هم سن و سال خودشان هست و این خیلی طبیعی شما با این حرفتان به جوانهای سبزوار توهین کردید لطفاً عصبانیت خود را کنترل کنید (11658)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۵:۱۹:۴۸
راس ميگي داداش!!مگه شباي انتخابات نميديدي خيابون كاشفي رو ميبستن انگار كه ماله باباش بود اين آقاي ناپسنديده!!يكمي پول ژل و تافت بهشون داد اونا هم اومد داد زدن!!واقعا كه (12082)
 
صدا
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۴۳:۱۷
شهردار به مغازه دارانی که عکس مهدی مقصودی و قلعه نوی را میزدن به مغازشون که در واقع بیشتر حالت اجباری داشت وعده داده بود که عوارض امسال ازشون نمیگیره...شهردار خواست با پول بیت المال به هزار طریق نیروهاشو وارد شورا کنه که البته تا حد زیادی هم موفق شد...اما دست مریزاد به شما که واقعا مورد پسند مردم هستید.... (11272)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۳۷:۱۱
این چرندیات رو ازکجا اوردی (11314)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۲۵:۱۵
دیگه مغازه ای نمونده بود که عکسشونو نزده باشه (11351)
 
شیدا
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۴۴:۱۱
آای پسندیده دمت گرم.مقصودی حقوق مهندس دولت معمار رو از بین برد و خونه نشینش کرد چون حرف حق میزد و مخالف شدید تراکم فروشی افسارگسیخته بود و شورای سوم برخلاف شعارهاش از این متخصص متعهد که جزو نخبگان استانه فقط حمایت زبانی میکرد.یادآوری کنم مدرک فوق لیسانس مهندس دولت رکورد بیشترین سنوات حضور در کل تاریخ شهرداری سبزوار رو داره و آدمی اهل فکر و اجراست.درود بر مهندسی که لیاقت شهردار شدن داره.لطفا نشون بدید که شما برای احترام و حفظ و رعایت حقوق متخصصین اومدید.لطفا مهندس عزیزمون رو برگردونید .ممنون (11357)
 
دولت سیاه
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۳۳:۵۱
مهندس دولت مهندس دولت نکن این ادمو من میشناسم و بچه های شهرداری بهتره حرف یامفت نزنی (11431)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۶:۳۴:۱۹
من از کارمندهای شهرداریم و کاملا با شیدا موافقم (11471)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۴۱:۴۱
د آخه چرا چرت میگی من خودم مغازه دارم وقتی عکسشو اوردن بزنند اجازه ندادم و اونهام هیچ ولی هیچ اسراری هیچ ... ندادند
این دیگه دروغ بود (11376)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۱:۵۱
آقای مغازه دار! میشه بفرمایید مغازه شما کجاست؟ طبقه چندم شهرداری است؟ البته تو دیکته خوبی هم نداری چون اصرار درسته نه اسرار. البته عیبی نداره آدم عصبانی زیاد دست خودش نیست. حالا فعلا 100بار از روی اصرار بنویس بده به حسین مقصودی برات صحیح کنه بعد دوباره بیا (11459)
 
نامور
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۴۴:۱۳
افرین به این همه اقتدار و جسارت...مقصودی بر خود بلرزید که هنوز هم در شهر کسانی هستند که با مفاسد جامعه مبارزه میکنند... (11274)
 
بهزاد
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۴۵:۳۷
ممنون اقای پسندیده شما ما رو حسابی امیدوار کردید...هم پیاله های قدیمی شهردار واسه اینکه دستشون رو نشه حاضر نیستند حقیقت رو در مورد شهردار بگن امید ما به شما نیروهای جدید هست.... (11275)
 
ن
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۴۷:۱۱
چقدر زیبا و درست سخن گفتید از همین مصاحبه های اولیه اعضا میشه فهمید کی بخاطر مردم اومده کی بخاطر حفظ منافع....مهدی مقصودی ... حتی نمیکنه حفظ ظاهر کنه...درور بر شما پسندیده ی عزیز (11276)
 
ی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۴۸:۵۰
شما فقط کافیه یه سر به شهرداری بزنید تا ببینید اوضاع چجوریه.اکثر افراد کارآمد اجازه کار در پست خودشونو ندارن و باید کارهای بیخودی انجام بدن چون شهردار میگه باهاشون حال نمیکنه (11277)
 
ث
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۵۰:۴۳
شهردار مقصودی خیلی از نیروهای متعهد و کاربلد رو فقط بخاطر اعتراض به حضور گسترده ی اقوامش از کار برکنارکرده...خدا ازش نگذره... (11279)
 
صادق
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۵۱:۳۹
مقصودی همیشه به کارمنداش میگه من نونتونو میدم!یکی نیس بگه تو نون فامیلاتو میدی چرا منتشو سر ما میذاری... (11280)
 
ا.ف
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۵۳:۱۲
تو شهرداری خیلی نیروها با اومدن مقصودی به بدنه تحمیل شدن و قراردادی شدن و پست گرفتن ...در صورتیکه هنوز هستند کسانیکه علیرغم لیاقتشون هیچ جایگاهی ندارن....چون به شهردار باج نمیدن (11281)
 
زمیج
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۵۸:۲۲
چرا ایقد دروغ میگی چرا ایقد از مقصودی میترسی
یک ماهه هیات بازرسی که از استان اومده به شهرداری در حال بررسی است چرا اونا هیچی نمیگن
اخه یه قانون شکن از هیات بازرسی چی حالیش میشه
مملکت قانون داره (11286)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۳۴:۰۲
زیاد عجله نکن به وقتش همه چیز رو می شه (11311)
 
نک
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۵۸:۲۷
مخالفت با مقصودی سیاسی بوده ؟تی گفتنشم خنده داره به خدا...این اقا تخلفی نبوده که نکرده باشه....اونوقت میگن سیاسی...این منفعت طلب ها از خدا نمیترسند؟؟؟ (11287)
 
ز
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۰۰:۰۸
اون دنیاتونو بخاط این دنیای مقصودی نفروشید جماعت منفعت طلب!!!مقصودی هم که بره والله از گرسنگی نمی میرید....این پولها خوردن نداره...میشنوی کرامت.تعصبی و ... عزیز
از پسندیده یاد بگیرید تنها کسی محبوب مردم میمونه که با مردم باشه.... (11288)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۰۰:۴۱
سلام
با اين جمله اقاي پسنديده خيلي موافقم:
"کما اینکه یزد به عنوان قطب اول گردشگری ایران معرفی شده و به نظر من پتانسیل های سبزوار از یزد قطعا بیشتر است."
واقعا اگر فقط ظرفيت هاي گردشگري سبزوار به فعليت برسد با آن هم مي توان سبزوار را اباد کرد و هم بيکاري زياد شهر را کم کرد. (11290)
 
امیر علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۳۹:۴۱
آقای پسندیده فقط بلده خوب حرف بزنه (11353)
 
اکس خور
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۱:۳۶:۴۷
برا اینکه پسندیده عمدتا توی توهم زندگی می کنه (11433)
 
33
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۰۴:۰۲
مقصودی برای اینکه کسی نتونه جلوی تخلفاتش رو بگیره بخ خیلی ها ... داد.حالا منم بودم ازش دفاع میکردم....
خجالت اوره ....مقصودی سرافراز رفت از کی تا حالا دزدی شده سرافرازی..... (11291)
 
ابی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۰:۳۶
همسایه ما تو یه کوچه تنگ 10 طبقه ساخته میگم چطور بهت مجوز دادن میگه یه سر برو پیش مقصودی بقیش حله داداش....خاک بر سر ما که کدخدای دهمون .....دیگه وای در ان ده چه رسوایی بود... (11293)
 
سام
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۲:۲۱
به نظر من شهردار باید شکم سیر باشه تا واسه دو قرون پول هدیه! که بهش بدن شهر رو به ورطه ی نابودی نکشه.... (11295)
 
توانایی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۴:۰۵
خواهش میکنم یه استعلام کنید ببینید تمام کسانی که تو این مدت حکومت مقصودی به شهرداری تحمیل شدن تحصیلاتشون چیه و الان چه پستی دارن....همشون باید برن چون حق تحصیلکرده های شهر رو نابود کردن... (11296)
 
33
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۴:۵۸
از کی تا حالا دزدی و انواع و اقسام تخلف شده سرفرازی...نترس برت نمیدارن از پستت...حسابای بانکیتونم رسیدگی نمیشه...سکته نکنید... (11297)
 
ا.دا
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۲۰:۱۳
این قضیه به موقع حقوق دادن خیلی خنده داره مثل اینه که یکی مایحتاج زندگیشو از راه دزدی و گردنکشی و تخلف در بیاره بعد اعضای خانواده بهش افتخارکنن!!!چه چیزا که دیگه ما از این باند مقصودی نشنیدیم به خدا.... (11298)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۲۴:۳۷
عمو جان بی خیال دیگه!
کیبوردت نسوخت؟!!
آره با خودتم! گرفتی؟ (11303)
 
زمیج
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۳۶:۰۸
متاسفم برات سلام سربدار
ای اقا که دهنش رو باز هرچی دروغه داره بلغور میکنه
اونوقت کامنتای منو که عین واقعیته نمیذاری

سلام سربدار: نظرات حاوی توهین و دارای بار حقوقی منتشر نمی شود. اگر نظراتی هم به دلیل کثرت نظرات خارج از این روال منتشر شده بفرمایید تا سریعا غیرقابل انتشار گردد. (11312)
 
زمیج
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۲۷:۱۴
تعجب میکنم کسی داره حرف از کمیته ی حقیقت یاب میزنه که به دلیل تخلفات فراوانش دارن از اموزش و پرورش جوین میندازنش بیرون
کسی حرف از دزدی میزنه که خودش در اموزشگاهش شهرس
نکنه سودای پست شهرداری رو در سر داری ناقلا
طفلک به مقصودی پیشنهاد داده بود برادرش رو شهردار منطقه یک کنه
مقصودی هم به حرفش گوش نداده داره دست و پا میزنه (11304)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۴:۲۰:۲۶
من برعکسشو شنیدم که به واسطه قلعه نویی به پسندیده گفته بیا رئیس شورا باش ولی بذار من شهردار بمونم.
مقصودی الان به بیت المال معتاد شده و الان که دستش بریده شده داره به در و دیوار فحش میده که کاملا طبیعیه البته (11328)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۵:۲۱:۵۴
مقصودی بای بای (11340)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۳۸:۳۶
ولی خوب سعی می کنی حرف های اق حسین مقصودی رو اینجا بیای بزنی . حداقل پول اینترنت تو رو بده خوبه که دو سره ضرر نکنی (11375)
 
عدالت
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۲۹:۳۵
هیئت بازرسی همچنان در حال رسیدگی به تخلفات هست...و اونها نی یان تخلفات رو جار بزنن اونها مکتوب به حراست استانداری تحویل میدن نمی یان به تمن و تو بگن که بیسواد جان....در ضمن دیوان عدالت اداری و اطلاعات سپاه پاسداران پر از پرونده های رنگارنگ تخلفات شهردار عزیزتون هست خیلی بیخبری یه سر بزن...مگه بخوای بگی دیوان عدالت کشور و اطلاعات سپاه و حراست کل همه دروغ میگن و فقط ارباب مقصودیتون راست میگه...برین جمع کنین بساط دروغتونو دیگه...دستتون رو شده تا کی می خواین ادامه بدین...هنوز سیر نشدین... (11307)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۲:۵۳:۴۱
لابد به تو گفتند .راستی تو عدالت بودی ما بی عدالت .خبر نداشتم (11606)
 
یس
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۳۱:۲۴
دیگه اینا بسشونه بذارین یه عده دیگه بیان کیسشونو پر کنن ترکیدن اینا بابا:((( (11308)
 
تدین
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۳۶:۴۵
15 میلیارد بدهی...افرین به این همه تلاش مقصودی کف مرتب بزنید براش..... (11313)
 
فروهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۴۵:۴۴
مقصودی داره اماده میشه برای مجلس.البته این برکناری به محبوبیتش اضافه میکنه و توی شهر حرف میندازند که نذاشتند کار کنه.تا بین مردم محبوب بشه و مجلس رای بیاره (11316)
 
دوست شهر
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۵۲:۵۶
چه جالب برا چی میخواسته 6 ماه دیگه بمونه ؟؟؟یعنی تو به فکر مردم بودی مقصودی یا خودت...تواین 6 ماه چه قضایایی قرار بوده ماست مالی شه که نشده؟؟/به قول پسندیده خادم مردم بودن این جوری که نمیشه!!!! شورای قبلی با تو لابی کردن شورای جدید نمی تونه وجدانشو زیر پا بذاره دیگه هر کی یه جوریه.... (11317)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۵۴:۴۹
من نمی دونم این شهرداری چیه لامصب که از میزش نمیتونه دل بکنه این مقصودی خدا قسمت کنه ماهم شهردارشیم ببینیم این خدمت چه حالی میده که مقصودی حاضره بخاطرش....فقطم خدمت بعنوان شهردار چه جالب؟؟ (11318)
 
ولایتمدار
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۵۶:۱۷
اگه مقصودی با این همه تخلف صلاحیتش تایی شه باید کلا گذاشت از این مملکت رفت که چنین اقرادی بخوان بیان رات تصمیم بگیرن....بعدشم مگه محسنی مرده که مقصودی جاش بره... (11319)
 
شهروند
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۲:۵۹:۲۲
جناب زمیج چقدر ادبیات حرف زدنت شبیه خود شهرداره...خودشی بلا یا پسر عموش یا پسرعمش یا پسر خالش یا باجناغش یا بازم بگم؟؟ (11320)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۴:۱۹:۵۹
پسندیده خودشو دایه مهربانتر از مادر میدونه، فکر کرده طفلک اینجوری محبوب میشه. اره بایدم زیرآب این و اونو بزنه چون تشنه قدرته داداشو که بزار شهردار خوب باید اینجوری دست و پابزنه و گردوخاک کنه.یادش رفته شورا 13 نفره نه یه نفر اون پسندیده (11327)
 
م س
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۴:۲۳:۱۸
شایداقای مقصودی فراموش کرده اخرتی هم وجود داره (11329)
 
م س
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۴:۲۳:۱۸
شایداقای مقصودی فراموش کرده اخرتی هم وجود داره (11330)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۵:۵۱:۱۴
آقای پسندیده اگر شما رفتی و نتونستی مقصودی رو به فساد متحم کنی و شهردار دیگه ای رو آوردی که بسیار بعید میدونم بتونه مثل مقصودی شهر رو زنده نگه داره اونوقت فکر آخر و عاقبت خودت رو کردی؟ فکر نمیکنی خود رو در مقابل 240 هزار سبزواری که هر وقت ازخونه به خیابوبان یا پارک میان تو دلشون میگن خدا مقصودی رو خیر بده قرار دادید؟ چقدر احتمال میدید از مقصودی بهتر بتونید بیارید. از اینکه مقصودی تخلف کرده من چیزی نمیتونم بگم اما این رو میدونم بودجه ی شهرداری سبزوار اندازه ی خیلی از مرکز استانهاست اما هیچ کدوم به اندازه سبزوار نتونستن توشهر تحول ایجاد کنند. خوب این یعنی پس شهردارای اونها هم باید متخلف باشند دیگه. (11342)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۵۲:۰۸
بابا چرا اینقدر می ترسید از بررسی کارهای ایشون که جناب پسندیده پیشنهاد دادند.
اگه ریگی در کفشتان نیست چرا اینقدر شلوغ می کنید و پیشنهاد به این خوبی که کاراشو بررسی کنیم و اگه خوب بود برگرده رو دوست ندارید؟ (11359)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۳۴:۰۰
آقای پسندیده امروز هر چه دلت خواست بگو فردا نوبت تو میباشد این گوی و این هم میدان مقصودی شریف چون پرکاربود ودوستدار سبزوار تو که فقط آرا مردم را خرید چه میگی (11372)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۹:۲۲:۲۲
فاتحه شهر رو خونده و 4 تا چراغ زده میگن آبادی.فکر کردین مردم تعطیلن؟ (11397)
 
کاتب
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۰:۳۶:۰۶
مگه چراغارو چه جوری زدن یه بنده خدایی میگفت همین ال ای دی های پرچمی که روی تیربرق ورودی های شهر نصب کردن هرکدومش 280هزارتومان بوده که باعتراض آوردن به 230هزارتوان میگف مارفتیم قیمت 180هزارتوان دادیم گفتند دیگه ارزش نداره به نظر شما هزارتا 50هزارتوانی از قرارداد این پروژه کم میشدو به نفع شهر ارزش نداره آقایون ازبس خوردن 50میلیون تومان براشون مبلغی نیست (11423)
 
کاتب
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۰:۳۱:۳۴
دوست عزیز مگه ساختن شهر به زیباسازی ظاهری اونه ساختن شهری در خورسبزوار ریشه ای باید کاربشه شهردارش باید خداترس باشه و باظاهری سازی مردمو فریب نده .شهردارو پسندیده بیرون نکرده که خواسته باشه نفرجدید بیاره شورا13تا رای داره این حق شوراست که شهردارو خودش انتخاب کنه مثل خیلی از شهرهای کشور مخصوصا مشهد و... شهرداراش عوض شدند (11421)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۳:۵۷:۲۰
رفیق جان بازهم که دیکته ات غلط داره . متهم است نه متحم . این مقصودی حداقل تو این مدت باید دیکته های شما رو درست می کرد که اینجوری آبرو ریزی نکنید. حالا اینکه متن ها را خودشون بنویسند بعد شماها از روش تایپ کنید. (11460)
 
حق گو
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۷:۰۸:۲۶
درود بر مسعود پسندیده ...بدنه ی شهرداری خوب میدانند چقدر در این چند سال شهر و بیت المال بخاطر عدم جسارت و محافظه طلبی شورای سوم ضربه خورده ..آفرین (11366)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۲۰:۳۳:۴۳
موضع گیریهای تند ایشان مرا یاد علی کردی انداخت که سودی هم برای شهرمان نداشت. (11404)
 
غزل
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۰:۰۵:۰۷
مسعود عزیز پیاده شو با هم بریم کمی از رفیق عزیزمان آقا جواد علیکردی عبرت بگیر که این جماعتی که الان تورا شیر کرده اند چه بسرش آوردند پسر جان مواظب خودت باش به نظر من اگر قصد خدمت به شهر راداری همه همتت راصرف آوردن همان یک نردبان به آتش نشانی کن که اگر در چهار سال همان را انجام دهی صدقه جاریه ای برای خودت اندوخته ای پسر خوب ودوست داشتنی شهر من در پایان نظرت را به این جمله امام راحلمان جلب میکنم که فرمود به فرزندان انقلابی ام بگویید تندروی عاقبت خوبی ندارد (11419)
 
کدخدا
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۰:۰۵:۰۶
عیب مقصودی این بود که به پایین دستیا کمک می کرد از اشراف،قانونی عوارض می گرفت اگه از پولدارای نامرد کمتر عوارض می گرفت شاید الان بود (11445)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۲:۵۳:۴۱
باباجان اگه این حرفا باشه که از شنیدن اسم کمیته حقیقت یاب نباید مثل اسپند روی آتیش بسوزه و بالا و پایین بپره. (11454)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۰:۴۳:۴۲
مشکل از اونجا شروع شد که اقا مقصودی فرمودند:
مگر مغز خر خورده ام که شهردار سبزوار بشوم؟؟؟؟؟
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.... (11447)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۳:۲۹
تا دیشب خیلی ها نمیدونستن شهردار عوض شده ولی وقتی گزارش اخبار خراسان در باره میدان سربداران رو دیدن فهمیدن که مقصودی دیگه رفته. الان من حتی یک نفر رو هم ندیدم از این موضوع ناراحت نشده باشه. گمون نکنم این شورا بتونه موفق باشه. امیدوارم اینطور نشه. (11462)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۶:۱۷:۵۳
همین که دزدی نشه برای من یکی که کافیه.
یه معلم پرورشی که همزمان شلوارفروش هم بوده مگه چقدر از مدیریت شهری سر درمیاره؟
مدیریت شهری فقط 4 تا چراغ نیست به خدا.
اینقدر هم با اعضای شورا بد نباشید و پیش داوری نکنید.ایران هنوز توش آدم فرهیخته و باتجربه داره که با رفتن همچین مدیرایی کله پا نشه! (11469)
 
پارسا
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۳:۱۴:۲۶
شما که پیامهاتو از خارج کشور میفرستی بااین ادب بالا ومدیریتی که از خودت سراغ داری فکر کنم خودتو بهترین گزینه برای شهردار شدن میدونی و لحن کلامت به اقا مسعود خیلی نزدیکه وضاهرا مدیریت درخون شماست مقصودی اگه شلوار فروش بود با انتخاب مردم شهرنماینده شورا و بااعتماد سایر اعضاشورا شهردار شد شما شاید برای رسیدن به مقاصد خودتون هر نوع فحاشی رو ضروری بدونید اماضمن انتقاد به سایت سلام سربدار که این نظرات توهین امیز را تایید میکند بدون که سرنوشت شهرمان را ما سبزواریها تعیین خواهیم کرد نه شما خارج نشینان فرصت طلب (11519)
 
سربدار
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۴:۵۹:۳۶
خیلی بهتر بود که ابتدا اتحامات اقای مقصودی اثیات میشد بعد اگر گناهکار بود بر کنار و محاکمه میشد این اتحامات در حالی مطرح میشه که حتی شوای شهر هم تا کنون هیچ مدرکی که اتهامات اقای مقصودی رو ثابت کنه ارایه نکرده شوری شهر باید بدونن که اقای مقصودی بین مردم بسیار محبوب هستند و بعد از اقای تولیت که اجازه فعالیت به ایشون داده نشد تنها شهرداریه که در اثر فعالیتاش مردم حضور یک شهردار رو حس میکنن ,اساسا هم در بین مردم مخالفای اقای مقصودی کسبه و تجار بی درد هستند (11466)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۶:۳۱:۱۳
رفیق جان بازهم که دیکته ات غلط داره . اتهام است نه اتحام . این مقصودی حداقل تو این مدت باید دیکته های شما رو درست می کرد که اینجوری آبرو ریزی نکنید. حالا اینکه متن ها را خودشون بنویسند بعد شماها از روش تایپ کنید (11470)
 
سربدار
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۰۱:۳۳:۳۶
حالا خیلی مهمه اتهام یا اتحام حواسم نبود اشتباه نوشتم گفتم قبل ارسال ویرایش میکنم یادم رفت ,اگه دقت کنی اتهام اخری رو درست نتوشتم ,حالا چه اهمیتی داره? اصلا من بیسواد چه ربطی داره به حرفی که زدم ؟ اگه کسی چیزی میدونه با مدرک درست و حسابی بگه تا بقیه هم بدونن (11561)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۲۱:۴۶:۰۰
نظرات را که تا پایان میخوانی میفهمی که این جای فقط جای جدال طرفداران و مخالفان مقصودی است و بیطرف بودن این سایت هم شک میکنی! اعتبار یک رسانه به بیطرف و صادق بودنش است!!!!!!! چندتا نظر دیگه هم دادم آقای سربدار (11478)
 
786
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۰:۴۲:۵۵
سلام رفتم شهرداری تو یکی از قسمتاش میگم واسه این کار اومدم طرف میگه دو میلیون بده کارت راه بندازم میگم ندارم میگه پس برو این ور اونور الاف شو تا ادم شی..من ک از راند خواری خبر ندارم اما این یکی از کارای شهرداری زیر میزی گرفتنشون دیگه تا تهش بررررررید (11479)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۹:۰۹:۱۶
دروغگوی... (11494)
 
کارمند شهرداری
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۹:۱۳:۳۱
من کارمند شهرداری ام این حرف دروغه اگه راست میگی چرا نمی ری حراست اسم طرفو بگی و کتبا شکایت کنی ؟ (11495)
 
لادن
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۷:۱۶:۳۱
پسندیده همه ی امید ما تو هستی... (11486)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۰۹:۰۰:۳۹
خدا امید هیچ کس را ناامید نکنه .امید لادن را هم همین طور (11581)
 
عنایت
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۷:۱۷:۱۶
این آقا ما رو به برقراری عدالت امیدوار کرد.خدا خیرش بده خیلی مرد پاک و درستی هست (11487)
 
کامل
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۷:۱۸:۳۱
خدایا به انسانهای درستی مثل ایشون قدرت بده تا بتونه با این پلیی ها مبارزه کنه و توانش کم نشه.چون ما که نتونستیم.... (11488)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۸:۰۱:۱۲
ضمن تایید فرمایشات آقای پسندیده ، حکایت فروش تراکم از سوی شهردار سابق ،حکایت همان دزدی است که فردا صدای دزدی اش در میاد . ما فقط الان صدای خوش آهنگ اش را می شنیدیم ( زیبا سازی ظاهر شهر)اما با این حجم ساخت و ساز ها و فروش تراکم های بی حساب و کتاب فردا روز در کوچه و خیابان های شهر نمی شود راه رفت تا چه رسد به رانندگی ؟ ضمن آنکه از عوامل اصلی با لا بودن قیمت زمین و مسکن در سبزوار همین دلال بازی ها است . اما متاسفانه کو چشم بینا و گوش شنوا؟ (11489)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۳:۱۳:۳۰
خبرنداری همه تخفیفات وتراکم فروشیهارو که مقصودی با رفتنش کنسل کرد دوباره اوردن (11518)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۲۱:۱۶:۳۲
"با رفتنش کنسل کرد."
اصلا میفهمی چی میگی؟ (11639)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۸:۲۲
چرا اصل قضیه رو ول کردی به فرع چسبیدی؟محض اطلاعتون هر شهرداری در پایان دوره کاریش باید برنامه هایی رو که براش در اینده ایجاد مسئولیت میکنه کنسل کنه.مهم اینه که این اقایونم دارن طبق روال گذشته تراکم فروشی وهمه کار میکنن. (11664)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۱۷:۰۵:۳۲
همینجوری چرت بباف برای خودت. (11879)
 
اصغر ریوندی
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۹:۴۵:۳۱
به نظر من صحبت های آقای پسندیده منطقی و خوب است اما لحن اظهارنظرهای ایشان تند است. کاش ایشان مطالبشان را با لحن دیپلماتیک تری مطرح می کردند تا شائبه تندروی مطرح نشود. (11497)
 
اکبر اصغرزاده
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۰۹:۴۹:۱۶
آقای مقصودی شهردار خوبی بود و خوب کار کرد ولی با این وجود اگر شورای شهر بتواند شهردار قوی تری را منصوب کند مردم از برکناری مقصودی ناراضی نخواهند بود. به هر حال انتخاب شهردار حق شورای شهر است و نباید شورا را به خاطر انتخاب شهردار سرزنش کرد. (11498)
 
دوست
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۰:۳۷:۲۵
اصلاً اقای پسندیده هر کسی رو دوست داری بیار شهردار کن مگه مقصودی کم پارتی بازی کرد حالا این جو سازی رو برا تو درست کرده فقط یه نصیحت می کنمت به عنوان یه بزرگتر که مواظب این آدمهای شورا باش اینا خیلی زود چهره عوض می کنند (11499)
 
همشهری
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۰:۴۵:۴۳
پسندیده و برادرانش همه کار و پستهای مهم دارند و بسیار هم از نظر مالی تامین هستند و احتیاج به اینکه کسی براشون کار پیدا کنه یا پستی بهشون بده نیستند اخه مقصودی نکنه همه فایل هاش بیکار... بودند با خودش گفته بیارمشون شهرداری هم کارمند بشند .... هم از نظر مالی تامین بشن ولی پسندیده ها به این چیزها نیاز ندارند (11500)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۳:۲۱:۱۶
متاسفم که هنوز نفهمیدین رای همه ما اسیر بده بستانهای شورا شد ورفت حسین زاده دوباره رئیس شد پسندیده نائب شد(ولی هنوز مونده تا برادرش شهردار بشه که اگه مقصودی میکرد میشد گل وبلبل همه محافل) که عملا جای رئیسو گرفته نعمت شاهی وعده کمیسیون وگرفت بروغنی هم که از مقصودی دل پری داشت بابت بردار گرامش کارگری وبقیه هم که همه میشناسنشون.محسنی هم یادش رفت مجلس رفتن دوبارشو مدیون مقصودی بود واز ترس 2سال دیگه پشتشو خالی کرد.درکل همه از بزرگتر شدن و محبوبیت مقصودی ترسیدن (11520)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۲:۵۷:۵۰
این بود صدای حقیقت (11608)
 
فرداد
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۲:۵۴:۴۵
آره واقعا کافر همه را به کیش خود پندارد...خودش فک و فامیلاشو اورده خدا رو شکر همه هم ... فکر میکنه همه مثل خودشون! نه آقا جون پسندیده ها اصل و نصب دارن و همشون شاغل در پست های خوب .همه هم میدونن، برو یه تهمت دیگه پیدا کن واسه جو سازی... (11515)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۰۷:۴۱:۲۵
سلام ،من به عنوان یکی از اعضای بدنه شهرداری میگم که 90 درصد ار صحبت های اقای پسندیده درسته انتصاب بی جا از اکثر اقوامشون تو شهرداری بیداد میکنه ،توافقاتی که انجام شده بیشترش مشکل داره و پای چند مسئول بلند پایه شهر هم دخیله .این چیزایی که میگم با مستندات هست.تو این نظز هایی هم که داده شده فک کنم اکثرا از اقوامش هستن که تو شهرداری مشغولا. مثل خواهر و برادر زاده و باجناق و 150 نفر دیگه (11562)
 
بهلول
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۰:۳۹:۲۸
شرح حال یکسال آخر شورا وشهرداری:
گفتنی ها همه راز است ولی خواهم گفت
سر این رشته دراز است ولی خواهم گفت
من فروپاشی ارکان وفا رادیدم
خوش ندارید ولی اشک خدا را دیدم
چه چمنها که نروئیده پریشان کردند
چه خداها که فدای دو سه من نان کردند
همه را دیدم و بر بستر خون خوابیدم
این حکایت تو فقط می شنوی من دیدم
شهر را با دهن یوزه به دریا بردند....... (11594)
 
بهلول
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۱:۵۷:۳۸
در این تراکم ریا حقیقت آشکار نیست
درخت شهرزندگی است جای باند بازی نیست (11598)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۲:۰۳:۲۳
به عمل کار براید......حیف مقصودی وامثالهم برای سبزوار (11599)
 
شهروند سبزوار
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۲۱:۱۵:۰۵
تقوا بیدااااااااد میکنه اینجا !

این آدمایی که اینجا اسم می برید آبروشون از جرمت کعبه بالاتره از دیدگاه امامان ما.

چرا؟
واقعا اینا گناهشون چیه؟

یه نماینده شورای شهر پیشنهاد داده کمیته حقیقت یاب تشکیل بشه که شایدم نتیجه اینکار تقدیر از خادم و توبیخ خائن باشه.

اینهمه آمار خانواده و برادر و هم روستایی و همکار دوطرف رو باید بکشید بیرون؟

شرم آوره (11638)
 
سلامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۱:۳۷:۴۰
با نظر دهنده قبلی کاملا موافقم.
برادران و خواهرانم خواهشا این بحثهایی که ته ندارد را ادامه ندهید.
برادرانه از شما خواهش دارم ادامه ندهید. (11649)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۰۷:۲۳:۳۹
سلام
بسیار تصمیم عاقلانه ای گرفته اید تخلافات ایشان ،رانت خواری ایشان بیداد کرده است .ایشان چه کار زیر بنایی وکاربردی انجام داده است .فقط عوام فریبی رابرای مردم به ارمغان آورده ............ (11652)
 
ناپسندیده
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۰:۰۵:۰۴
جناب آقای نامحترم پسندیده
امام علی می فرمایند:هیچ بی شرمی و وقاحتی چون بهتان زدن نیست.

امیدوارم تو همین دنیا و به زودی جواب این بی شرمی بزرگ و از خدا بگیری.
آمین (11681)
 
عاشق ولايت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۳:۱۵:۵۸
سلام عليكم خدمت يكايك دوستان سربدار
بنده چندسالي است كه خانواده محترم پسنديده را ميشناسم كه به حمدالله انسانهايي مومن و سالم مي باشند.
طبق قدرت تفكر و عقل حسب ظاهر مخالفان ايشان غريب باتفاق اكثرا حاميان آقاي مقصودي شهردار عزيز بوده اند ولي بايستي صبر كرد كه اگر چنانچه تخلفات شهردار سابق اثبات شد آن موقع دوستان سربدار اظهار نظر نمايند . خدايي كه آبروي بنده هايش را به سختي حفظ مي نمايد هيچكدام اجازه نداريم به راحتي و بدون دليل و مدرك ببريم.
البته جناب آقاي پسنديده هم در صحبتهايشان گفتند كه بايستي اثبات شود و خودايشان هم منتظر اثباتند.
بنابراين از تمامي دوستان عاجزانه خواستارم كه به هيچ عنوان عجولانه و بدون دليل و برهان قضاوت نكنند.
انشاءالله تمامي دوستان خدوم در هرپستي هستند اولا نگهدار و مواظب زبان باشند چون زبان سرخ سرسبز ميدهد بر باد ثانيا به فكر قبر و قيامت باشند انساني كه حتي يك ريال نميتواند درون خانه تاريك قبر ببرد چه نيازي است خود را مديون حق الله و حق الناس كند.
خدا انشاءالله توفيق خدمت به همه مسئولين شهر را دهد و مسئولين نيز اين راي هاي مردم را كه خيلي ها بخاطرش كلي تحقيق كرده اند را فراموش نكنند.
دنياي خانه عبوره پس به فكر خانه جاودانه خويش باشيم.
و ازخداوند متعال بخواهيم زندگي ما و مرگ را چونان كند كه در زيارت پرفيض عاشوراي سيدالشهدا(ع) آمده است اللهم جعل محياي محيا محمد و آل محمد و مماتي ممات محمد و آل محمد(ص) انشاءالله - دست بوس خامدان حضرت بقيه الله الاعظم(عج) وامام خامنه اي(مدظله العالي) بوده و هستم . (11711)
 
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۳:۳۷:۵۱
چقدر شبیه پسندیده حرف میزنی (11715)
 
راه بغل
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۱۹:۳۸:۳۳
همين كه جناب پسنديده بدون دليل و فقط در حد اينكه گفته ميشه،شنيده ميشه به مقصودي تهمت و افترا ميزنه يعني در گفته هاش صادق نيست.شب دراز است و قلندر بيدار.با پيراهن يقه ديپلماتي و ‍ژستهاي روشنفكري نميشه شهر را اداره كرد.روشنفكري كه تمام حرفاش اين باشه كه شنيده ميشه،تكليفش معلومه.پسنديده خودش را براي شهردار شدن به آب و آتش ميزنه و اينكه سبزوار بايد بشه يزد و اصفهان هم يه لطيفه بيشتر نيست.اصلا بيا بگو سبزوار چرا نشده بارسلون اسپانيا .حرف بي ربط و بي پايه كه نياز به اثبات نداره.حسين مقصودي اهل اين حرفهاي به ظاهر قشنگ و توخالي نبود اهل كار و عمل بود جناب پسنديده.كاش ميگفتي چه رزومه ي موفقي در آموزش و پرورش داري كه حالا اومدي سبزوار را اصفهان كني.ما هم هستيم و تو و اين مردمي كه ممكنه از سر سادگي دل به حرفات ببندند تا چهار سال ديگه. اونجاست كه بايد واسه ي اين همه شانتاژت پاسخگو باشي. (11760)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۲۰:۱۵:۱۱
تا دیروز که میگفتید داداشش رو می خواسته شهردار یکی از مناطق کنه بعد هم گفتید داداششو می خواد شهردار کنه.حالا هم که میگید خودشو می خواد شهردار کنه.وقاحت حدی داره.
بعد هم اینکه27 بار مقصودی دادگاه رفته و هنوز پرونده هاش درجریانه و همه مردم اینو میدونند و مقصودی هم چند جا عنوان کرده و این یعنی که شبهه داره آقاجان/
بعدم پسندیده بصورت منطقی گفته که باید بررسی بشه که این شایعات درسته یا نه و این حق شورا و مردمه که اول بررسی کنند و بعد انتخاب کنند.حالا چرا شهردار به هم ریخته و خودشو به زمین و آسمون میکوبه؟ (11770)
 
ع
United States
۱۳۹۲-۰۶-۱۸ ۲۰:۱۵:۳۰
پسندیده فقط گفت این 27 بار دادگاه رفتن برای خیلی ها شبهه ایجاد کرده و برای شهری مثل سبزوار خوب نیست که پشت سر شهردارش این حرفا باشه.کمیته حقیقت یاب شاید ثابت کنه که ایشون بسیار شهردار سالمی بودن و شاید هم چیز دیگه ای رو نشون بده که به هر حال ایشون باید جنجال نکنه تا همه چیز روشن شه (11771)
 
علي
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۰۸:۲۲:۵۳
احسنت بر حاميان حقيقت
زحمات مقصودي بركسي پوشيده نيست،اما رانت خواري،سياسي كاري،انتصابات و استخدام رفقاش و فاميل وابسته اش،بايد بررسي كنيد،جناب محسن حجاز مشاور شهردار و ديگر رفقاي مقصودي چي داشتند والان جه ماشيني،چه زندگي،چه خانه ايي در همين مدت انتصابشان خريدند،هر كسي پشت سر مقصودي بود امتياز گرفت،
خدايا شكر كه افرادي وارد شورا شدند كه بعضا شجاع،متعهد، شفاف و رو راست با مردم،تا تخلفات شهردار را آشكار سازند تا درس عبرتي براي ديگران گردد،سر انجام كجرويي همين است،
السلام علي من اتبع الهدي (11812)
 
یک حامی
۱۳۹۲-۰۶-۲۰ ۱۴:۲۶:۱۴
از آقا مسعود انتطار نداشتیم برای رسیدن به اهدافش به همدستی با زارع و نعمت شاهی و .... متوسل شود و به آنها امتیاز بدهد . دسمریزار (11970)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۲۰ ۱۷:۴۴:۲۴
حسین زاده
پسندیده
بروغنی
فوجی
نعمت شاهی
کارگری
ارغیانی
اگه بشمرید میبینید 7 نفرند. پس آقای زارعی به آقای مقصودی رای داده.
همه میدونند که کرامت و مقصودی و قلعه نوی یه باندن و نورنهنگ و زارعی هم با توجه به نوع رای آوردنشون اهل معامله اند.فقط میمونه تعصبی که کاش نظرش با این باند نمی بود. (11980)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۲۰ ۱۹:۴۷:۳۱
از زحمات شهردار محترم جناب آقاي حسين مقصودي تشكر مي كنم . (11988)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۰۱:۳۴:۱۰
1-ایشان تازه کارندوجاه طلب
2-تمامح رفاش متناقض است.مصاحبهرادوباره بخوانید
3-خودش درفکرنمایندگی مجلس است ومیخوادبقیه روخراب کنه
4-شماکه ازآیه قرآن سوء استفاده می کنی چرابرپایه تهمت وشنیده ها اینقدربه دیگران اتهام می زنید
5-متاسفم اگربرپایه" می گویند" "و"شنیده میشود" رأی داده باشید
6-اگرکسی به دنبال تخلفات پسندیده است سری به کمیته انظباطی دانشگاه سبزوار،محل تحصیل ایشان بزند.تعجب است چطورصلاحیت ایشان تأییدشد
7-ایشا موقعیتهایش را باسوءاستفاده ازخانواده شهیدبودن وبرادرش دروزارت خارجه به دست آورده است
8-به زودی پرونده تخلفات وفساد ایشان ایشان افشاخواهدشد. (12047)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۲:۲۸:۰۷
1.مقصودی به اعنراف خودش 27 بار دادگاه رفته و چندین پرونده اش هنوز درجریان است و پسندیده گفته که این برای شهردار شهری با این قدمت شایسته نیست.
2.آیا استخدام بیش از 70 نفر از اقوامش در شهرداری هم "شنیده ها" محسوب میشود؟ (12066)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۲:۴۰:۳۳
ای تازه کار!
ای جاه طلب!
ای متناقض گو!
ای متخلف!
ای مفسد!
ای بد!
چرا فامیل ما رو بیرون کردی؟
( راستی شما که سرتون رو ماشاالله به همه جا زدید بگید که پرونده کمیته انضباطی آقای پسندیده چی بوده؟؟؟)
متشکرم (12067)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۳ ۰۱:۵۳:۴۵
درآينده اي نزديك افشا مي شود....فقط جهت اطلاع:ايجاداغتشاش،اخلال درروندآموزشي وفسادعقيدتي ازآن جمله اند (12116)
 
موسی
۱۳۹۲-۰۶-۲۶ ۱۲:۴۹:۴۶
این فساد عقیدتی !خیلی باحال بود (12281)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۲۲:۵۳:۱۵
احسنت.يك كميته حقيقت ياب هم براي سوابق پسنديده تشكيل شود (12113)
 
سید
۱۳۹۲-۰۶-۲۴ ۲۰:۵۲:۱۹
عزیزم.کمیته حقیقت یاب برای کسانی تشکیل میشه که پست و مقام داشتن و توی درست انجام دادن کارشون شبهاتی وجود داره نه فردی که تازه مسوول شده.کمیته حقیقت یاب برای سوابق کاریه افراد است نه سوابق شخصیشون (12223)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۶-۲۶ ۱۲:۴۸:۵۶
آب سرد خیلی خاصیت داره (12280)
 
حسن و لاله
۱۳۹۲-۰۶-۲۶ ۲۲:۱۹:۵۷
اب گرم هم بی خاصیت نیست (12291)
 
برقبانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۱۹:۱۶:۵۴
لطفا کلی گویی نکنید و الکی به کسی اتهام نزنید. آثای مقصودی خودش رو به در و دیوار زد تا رضایت پسندیده را کسب کنه اما نتونست. مطمئن باش اگر مقصودی و یا طرفداراش سر سوزنی سند و یا مدرکی از پسندیده داشتند تا حالا دنیا رو پر کرده بودند. (18753)
 
محمد مهدی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۱۴:۴۸
مقصودی که یک جا اعلام کرده بود شورای شهر نیشابور بهش پیشنهاد داده!!!!!
شورای شهر نیشابور با 13 رای فعلا شهردارشون رو نگه داشتند
مقصودی فقط هدفش گول زدن مردم و ظاهر سازی بود. (12319)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۲۱:۳۷
دیر نمیشه صبرداشته باش. (12328)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۵۲:۳۰
آقاي پسنديده.
من روز انتخابات به شما راي دادم. ولي از شما انتظار داشتم به آقاي مقصودي كه باعث آباداني شهر شدن راي مي دادين. اينها همش بهانه اي بيش نيس. مگر ما در سال هاي پيش شهر دار نداشتيم؟ چرا شهر آباد نشد؟!! فقط و فقط در جا زد. ولي الان هر كسي كه از چند وقت سبزوار نبود واقعأ از دگرگوني شهر ابراز خشنودي ميكرد (12322)
 
United States
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۲۰:۰۸
تا جایی که من یادمه آقای پسندیده در تمام سخنرانیهاشون همیشه منتقد آقای مقصودی بودند.
و آقایونه مقصودی و قلعه نویی هم همش گله مند بودند از این انتقادها. (12336)
 
فرهاد
۱۳۹۲-۰۷-۰۱ ۱۰:۴۲:۲۷
این آقا دچار تخلفات انتخاباتی شده بعد میاد میگه اون تخلف کرده بیخیال آقای تخلفکار(مسعود با تو هستم) توی مترجم چه به شورا زدی خراب کردی همه چیز رو ... (12424)
 
سبزوار وطن من
۱۳۹۲-۰۷-۰۵ ۱۶:۰۷:۴۰
دوست عزیز؛ اولا شورای نظارت استان تنها آرای پسندیده و تعصبی را تایید کرد.
دوما ارشد زبانشناسی بده و پرورشی خوبه؟
چیزی که خراب شده بساط کاسبی شماهایی بوده که یک شبه ملیاردر شدید که البته تا قرون آخرش رو باید قی کنید... (12542)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۲ ۱۱:۵۷:۳۹
حضرتعالی چقدر از مدیریت شهری اطلاع داری که همه عملکرد مقصودی را زیر سوال میبری اصلا معنی مرتفع سازی میدانی آقای سخنور چندتا پروژه عمرانی انجام دادی؟ ب روح بزرگ برادر شهیدت از چیزی که مطلع نیستی حرف نزن (12442)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۵ ۱۶:۲۰:۱۴
فقط شما میفهمی و اون معلم پرورشی که 2 سال عوام فریبی کرد و رانت خواری و فساد اداری رو به اوج رسوند!!!!و گرنه کارشناسان و اساتید و مهندسین که کلا نمی فهمند...در ضمن آقای پسندیده همون زمان انتخابات گفتند که از متخصصان عمران و شهرسازی مشورت میگیرند و این گروه های مشاورند که مقصودی نداشت و دوربرشو فقط از فامیلاش پر کرد وگرنه برای امور زیربنایی مثل آب های زیرزمینی و .... قدمی برمیداشت نه اینکه اینها اکنون تبدیل به معضل شوند و درآمدهای شهرداری صرف رنگ کردن دیوار ها و دیگر امور روبنایی شود. (12543)
 
پشیمان
۱۳۹۲-۰۷-۰۳ ۲۳:۴۹:۵۳
من به آقای پسندیده رای دادم اما حالا واقعا پشیمانم ....
الانکه سخنان ایشان را خوندم متوجه شدم چه اشتباهی در انتخابم کردم...
آخه مسعودکم شما که در تخصیص و توزیع منابع مالی شهرداری سررشته نداری !!مجبوری نظریه پردازی رویایی ونادرست بدی؟ گردشگری وشهرداری....بابا گلی بجمالت
فقط بگم خدا بخیر کنه چه بر سر سبزوار بیاد با طرزتفکرات شماها....
راستی کسی نمیخاد از تخلفات شوراها در انتخابات تحقیقات کنه؟!؟... یادته تو ستاد باغ ملی چکارها که نمیکردی وچه نقشه ها که باتیمت نمیکشیدی؟؟؟
فکرمیکردم جوان هستی وجوانمرد اما افسوس...وصدافسوس"
اما یروزم نوبت تو میشه هیچ خیالی نیست" (12493)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۵ ۱۶:۲۵:۳۵
شما متاسفانه باخودتان درگیر هستید. دو جمله تان که اتفاقا پشت سرهم آمده رو اینجا کپی میکنم تا بهتون بگم که نشون میده یا دروغ میگید و به آقای پسندیده رای ندادید و یا با خودتان درگیرید!
" 1.یادته تو ستاد باغ ملی چکارها که نمیکردی وچه نقشه ها که باتیمت نمیکشیدی؟؟؟
2. فکرمیکردم جوان هستی وجوانمرد! (12545)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۴ ۲۲:۲۳:۴۱
آقای مقصودی یک معلم20سال سابقه است وباید مانند یک معلم 20سال سابقه که یک خونه ویک ماشین دارند اموال داشته باشه اگر بیشتر مال واموال دارد جای سوال است (12528)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۲۱:۱۲:۴۶
این پسندیده خیال میکنه سخنگوی سازمان ملله جو گرفتتش...جالب شهردار قبلی پاک و طیب وطاهر بودن که حالا دنبال خلافای مقصودی هستین.اول شما سلامت خودتون تعیین کنید بعد دنبال گناه مردم باشین.خاک بر سرما که لیاقت پیشرفت نداریم (12687)
 
ali
۱۳۹۲-۰۸-۰۲ ۱۱:۳۳:۵۰
دوستانی که سرشون زیر برف کردن از کارای مقصودی خبرندارن.من نمیگم طرفدار پسندیدم ام ولی به خیانت بارز مقصودی به سبزوار واقفم.خداهمراه دویتان سبزوار (13310)
 
بیهقی
۱۳۹۲-۰۸-۱۴ ۰۴:۱۱:۱۶
ما مردم چه قدر بدبختیم که به شماها رای میدیم تا برید بجای اینکه یه فکری به حال عقب موندگی سبزوار بکنید بفکر قهرمان شدن و اسم در کردن خودتون هستید .
بجای این بچه بازیها و بی ادبیها چشماتون رو باز کنید و شهرهای دور و بر تون رو نگاه کنید که روزی عقبتر از سبزوار بودن ولی الان کجان!!!!!!!!!
اون از نماینده هامون اینم از شورامون (13736)
 
متنفر از پسندیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۲۱ ۱۳:۰۴:۱۲
اقای پسندیده ..............
حالا فعلا بتاز.مقصوذی واسه نماینده مجلس کاندیده میشه و تو چقد ضایع بشی (14001)
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۲۲ ۱۶:۲۲:۱۹
اقای پسندیده تو دیگه از حروم و حلال حرف نزن.تو که تو کلاسات فقط کرکر خنده راه میندازی روزیت حلاله!لاقل مقصودی به شهرش میرسه.حالا فعلا خوشحال باش.وقتی کاندید نماینده مجلس شد و رای اورد میفهمی کی حلال خورده کی نخورده (14018)
 
شهروند
۱۳۹۲-۰۸-۲۹ ۱۱:۳۰:۲۲
وای بر شهر ما مگر قحط الرجال است اصلا چرا باید یک آدم غیر متخصص، یک معلم پرورشی شهردار شهر ما باشد مگر در شهر متخصص شهر سازی، مهندس شهری و برنامه ریز شهری نداریم اقایان اعضای شورا بدانند فقط چهار تا دکترا و دهها فوق لیسانس وجود دارند اگر لابی نکردهاید به سراغ آنها بروید (14287)
 
سید موسوی
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۷:۱۷:۱۰
لابد منتظرند آقای دکتر ظریف بیاد و مثل قضیه هسته ای حلش کنه ، ظاهرا در سبزوار قابل حل نیست ! (14539)
 
دوست شما درقبل
۱۳۹۲-۰۹-۱۱ ۲۰:۱۶:۰۰
برادر گرامی خسته نباشید کمی عجله نکن سخنگوی کسی نشو مثل اقای علیکردی توی دام ریس شورا نیفتا اوزمانحرفها خود را از کسی مثل علکردی که جوان بود داغ ارائه می داد چون تنها کسی دران زمان بدون رودربایسی بروغنی بود که جلو خیلی کارها را می گرفت وبرای مهار وی وبدون درافتادن با او علیکردی راجلواندخته بود الان هم برای کسانی مثل بروغنی وارغیانی شما را وسیله قرارداده حیف من برای شماست که مثل جواد در یکدوره تمام شویکمی فکر کن نمگویم اعتراض نکن ولی خودت باش مطمن باش شهردار انتخاب بشه اهداف خود اقای ریس برسه شما نایب ریس نیستی این تجربه چندین دوره حضورم در اکثر جلسات شورها در زمان های مختلف است بدون اینکه از اعضای مهترم نفرتی داشته باشم وهمه شان رادوست دارم ولی افسوس ازشما با این همه حرارت وشوق که باید در خدمتشهر باشد سخنکو افراد می باشیدیک بار هم که شده از خودت بپرس چرا اقای ریس تا الان اصلا با جراید مصاحبه نکرده چون ادم دارای سیاست کمتر حرف می زند بلکه از حرفهای دیگران نیجه گیری واستفاده می کند (15429)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۹-۱۸ ۰۹:۲۵:۳۷
دروغگوها اگر سياسي و براي ژست ومقام نيست پس براي چيست رياكارها (16357)
 
یک شهروند
۱۳۹۲-۱۰-۰۲ ۱۹:۵۶:۳۸
از ای همه جواب بجه حالوم ورهم بخارد.ازلج هم رای مته. (17172)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۰-۱۱ ۱۴:۵۰:۲۳
قرآن است که "یا ایها الذین آمنو اجتبنو کثیرا من الذن" ای کسانی که ایمان آوردید از شک و گمان پرهیز کنید. بیشتر شک و گمان ها گناه است.
ايشان اين آيه قران را گفته ولي تمام صحبت هاش بر اساس شايعات و گمان است مگر آقاي مقصودي محاکمه شده و محکوم شده
حتي اگر متهم باشد هم نبايد اينطوري راجع به ايشان اظهار نظرکرد عادت کرديم بدون محکوميت قضايي خودمان همه را قضاوت و سليقه اي محکوم کنيم اين خلاف اخلاق وانسانيت است (17766)
 
همشهری
United States
۱۳۹۲-۱۱-۲۷ ۰۹:۴۴:۲۱
من الظّن (19802)
 
رنجبر
۱۳۹۲-۱۰-۱۳ ۰۵:۱۲:۴۲
وقتی امثال کرامت وحسن زارعی ( خوش تیپ وخوش احوال )ونورنهنگ( بریدسوابق اجرایی شون توی قشم روبرسی کنید )وقلعه نوعی( خوش فکرواندیشمند )و...بشن نمایندگان مردم ولایتمدارومومن سبزواردیگه انتظاری چیه؟ بیشترازمقصودی ازتوش بیرون میاد؟ کاش مردم عزیزدرانتخاب دقت بیشتری میکردن تاباآمدن این اساتیدشهرمان دههاسال به عقب برنگرده!!! خداکنه یک شهردارسالم! ودست پاک! ومتخصص ومتعدبیادعقب افتادگی هاوخرابکاری هاجبران بشود! انشاا.. (17828)
 
mostafa
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۴:۳۵:۱۲
سوال بزرگی به انداره ی دل بزرگ سبزواری ها پیش می آید آقای پسندیده چطور انسانی که از نظر شما متخلف بود رو حاضر شدید دوباره جزو نامزد های شهرداری کنید اف برشما و سیاست بی پدر مادر تا جایی که ما از گوشه کنار شنیدیم آقای مقصودی رو شورا مجاب کرد که تعهد بدهند 4 سال تمام شهرداری رو قبول کنند چرا که به این صورت انتخابات نمایندگی مجلس رو از دست میدادند جفت شخصیتتون پشیزی ارزش شخصیتی ندارین (18315)
 
برقبانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۱۹:۰۵:۳۸
اتفاقاً که آقای پسندیده در جلسه شورا آقای مقصودی رو شست و به او گفت با این همه اتهامات مطرح شده و تارضایتی عمومی چرا برای آمدن به شهرداری تلاش می کنی؟ (18750)
 
قطره
۱۳۹۲-۱۱-۱۶ ۰۰:۵۹:۳۱
اینه راز عقب موندن یه شهر.رقیب محترم اجازه بده پیشرفت کنه شهرمون سری بلند کنیم.خواهش می کنم.سرنوشت مردمو فدای ریاست طلبی و زیاده خواهی خودت نکن. (19358)